Slovenija
29303 ogledov

Po novem k osebnemu zdravniku le v tem primeru

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gandi123 12:01 31.januar 2022.

    Strašna bolezen!!! K zdravniku ti ni treba, sam jo diagnosticiraš in pozdraviš! 😂😂😂

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 13:24 31.januar 2022.

      Za tepce nas imajo. Veliko je mrtvih verjetno tudi zato, ker se z njimi nihce v prvi fazi covid okuzbe ne ukvarja, ko pa pridejo v bolnico pa v zilo na polno. Kot da bi imeli vsi ljudje enak organizem ...prikaži več in imunski sistem. Norija.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:06 31.januar 2022.

    Mene zanima kje so vsi zdravniki iz zdravstvenih domov...In seveda od česa pregorevajo ?!...Moja zdravnica je bila lansko leto vsaj 4x na dopustu po 14 dni, vmes pa je bila nedosegljiva...Ona je pregorevala kvečjemu na vročem soncu kakšne eksotične destinacije...

    • Avatar Marie Cankar
      marie3 13:28 31.januar 2022.

      To se marsikdo sprasuje, prepricujejo nas, da za ves medicinski kader velja enako, s tem se dela velika krivica tistim, ki zares delajo in izgorevajo, veliko pa se jih zgolj slepa na racun epidemije. Spomnite se ortopedov z dodatki pa ...prikaži več sploh niso v sluzbo hodil.

  • pravičnik77 12:03 31.januar 2022.

    za bolniško odpret in zapret rabimo samo eno medicinsko sestro in to je to... osebne zdravnice nisem videl že ene 5 let, kar sem bil bolan sem opravil točno tako. napisal mail, da sem zbolel, si napisal diagnozo, na drugi ...prikaži več strani so odprli bolniško, sem čez kak teden sporočil, da sem sedaj vredu, mi je zaključila bolniško in to je to. verjetno sploh ne ve kako zgledam... in zato b radi še večjo plačo... da jim j..... m...

  • Slavko Krizman 12:42 31.januar 2022.

    še zdravila si dajmo sami predpisovat,pa lahko zdravstvene domove kar zapremo

  • Avatar Marie Cankar
    marie3 13:20 31.januar 2022.

    ZD-ji so ze 2 leti stavbe duhov, covid okuzbe se ne zdravijo na primarni ravni, individualne obravnave ni, najvec kar zmorejo je nasvet za lekadol in ce zapisejo bolnisko, napotitev na PCR je avtomatizem, tudi ce jim napises, da si ...prikaži več si zvila glezenj. Verjamem, da so v bolnicah ljudje izgoreli, v ZD-jih bi tezko rekla, seveda zgolj zunanji laicni pogled, a lahko bi nam postregli s kaksnimi konkretnimi podatki in ne zgolj splosno, ki je vedno enako; smo tik pred zlomom.

  • munja 14:28 31.januar 2022.

    Zadnje mesece (ZD v Posavju) opažam čakanje v čakalnici pri osebnem zdravniku, tudi če si naročen ob določeni uri, dve do tri ure po uri, ko so te naročili. Nobenega pacienta ni v ordinaciji, pa čakaš in čakaš. Ko te ...prikaži več le pokličejo (če že prej ne obupaš), dobiš občutek, da te zdravnik ne posluša, gleda v računalnik in kar naprej nekaj vpisuje. Nihče ne pove, kaj se dogaja, nobenih pojasnil, zakaj tako dolgo čakanje. Ne vem, če je tudi drugje tako, ampak tole je postalo že rahlo čudno.

    • Avatar Leon
      Leon 19:04 31.januar 2022.

      Potem pa ti njega vprašaj po zdravju .

    • munja 18:23 01.februar 2022.

      Leon, vidim, da bo to res treba storiti.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:31 31.januar 2022.

    Ha ha ha, splošni zdravniki bodo zdaj ob kupici dela, ki ga kao imajo, zdaj nudili pacientom tudi psihološko podporo. Pa iz koga se oni to norca delajo?!

  • bmz 15:05 31.januar 2022.

    Zdravniki so samo še za ždrave.

    • Avatar Leon
      Leon 19:03 31.januar 2022.

      Za bogate . V Sloveniji rastejo zasebne ambulante kot gobe in nihče ne vpraša kje bodo dobili kader in paciente .

  • Avatar Leon
    Leon 13:44 31.januar 2022.

    "Po novem protokolu bodo tisti ljudje, ki so okuženi s covid virusom in imajo lažji potek bolezni, tako rekoč sami vodili svojo bolezen, po protokolu imajo dostop do diagnostike mimo izbranega zdravnika. Glede na potek bolezni večina ljudi tudi ne ...prikaži več potrebuje izbranega zdravnika," nov protokol po katerem bo kot potrdilo za okužbo s koronavirusom veljal že hitri antigenski test pri izbranem izvajalcu.. kako pa bodo zdravili slovenskega pacienta in njegove grupije in podrepnike ?

  • Avatar Fenstiolla
    Fenstiolla 22:49 31.januar 2022.

    Dobrodošli v najboljši intimni klub - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Ender3 18:38 31.januar 2022.

    Katastrofa zdravstva in tistih, ki ga vodijo in neupravičeno branijo in ščitijo.

    • Avatar Leon
      Leon 19:31 31.januar 2022.

      Keber je na Trgu revolucije jasno označil svoje kolege dvoživke ,da so krivci za nastalo kaotično stanje v zdravstvu .

  • Pišmevuh 20:03 31.januar 2022.

    Do zdravnika le če imate potrdilo, da ste zdravi. Isto je na banki, kredit dobite, če dokažete, da ga ne potrebujete.

  • bobubob 18:28 01.februar 2022.

    Izbranih zdravnikov je vedno manj, telefonov ne dvigujejo, od bolnih zahtevajo potrdilo o zdravju sicer se sploh ne pogovarjajo - kljub temu da so cepljeni (ali so?)... Ampak plačo bi pa višjo, morda še medaljo za hrabrost v boju z ...prikaži večz virusom, ki so si ga sami sproducirali (izolirali pa ga še niso). Najprej zažgejo, potem gasijo in čakajo pohvalo. In jo dobijo. Kot svečeniki v času faraonov med mrkom.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.