Popotnik
26459 ogledov

Po novem plačevanje za hrvaške plaže?

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 19:13 16.avgust 2022.

    E moji hrčki vse se plača, a vrne se kot, bumerang. Drugo leto, če bo šlo po sreči, bodo občutili posledice svojega grabežljivega in posesivnega početja. Ciganska posla !

  • tlacan 17:59 16.avgust 2022.

    Bojo dobili tudi naši politiki idejo, koko prodati naš košček obale.

    • robi2107 10:54 26.december 2022.

      Oni so en del morja kar lepo šenkali. Ustašem.

  • lojs 18:20 16.avgust 2022.

    pa kakšna obala, vse je njihovo, ustaška banda, ... lahko olupijo slovenčka 100€ na dan, pa še brisačo mu bodo vzeli, pa idiot bo še vedno dol lezu ... jadran je pač jadran, neprecenljivo, za tiste ki nimajo keša za ...prikaži več kaj konkretnega in se cjazijo dol, kjer sploh ni plaž, samo kamenje ... kmalu bo še grčija cenejša ... ti hrčki so navadni rubežniki brisač in pljačkaši ... sram naj bo ubogih slovenčkov, sirotinje

  • sam1 18:06 16.avgust 2022.

    Strgajo,kjer se še kaj da nastrgati,potem pa v razprodajo še tistega,kar niso uspeli razprodati in naši niso nič boljši....

  • crna 19:44 16.avgust 2022.

    Še sol v morju naj računajo,ker jo marsikdo nima v glavi.

  • radovednica 07:42 17.avgust 2022.

    Edino prav, pa še mi zaračunajmo vsakemu tujcu prečkanje (tranzit) preko nas do Hrvatarije. Kdor se ustavi pri nas, da ga olupimo, prav, sicer pa ob izstopu plačilo tranzita. Bi hitro videli normalen promet brez čakanja. Sicer jih pa tudi ...prikaži več k nam ni treba, še tako je preveč folka že tako.

    • Avatar jezeran
      jezeran 07:52 17.avgust 2022.

      saj ga plačujejo preko vinjet, samo da mi nimamo nič od tega. Vse pokradejo na Darsu, luknji brez dna. Bi pa jim morali zaračunati kazni za oviranje prometa, ker vse stoji zaradi njih :)

    • miho 09:03 17.avgust 2022.

      Problem je Schengenska meja, ki poteka med Slovenijo in Hrvaško. Ko bo enkrat Schengen povsem zaživel in bo Schengenska meja na zunanjih mejah EU (kar so obljubljali že pred več kot 20 leti), tega ne bo več, ker med članicami ...prikaži več EU naj ne bi bilo meja.

    • robi2107 10:59 26.december 2022.

      Prepozno. Naše opice so jih spustile v šengen. Še zadnji metek, ki so ga imeli, da tiste ustaške opice prisilijo v spoštovanje AS, so porabili za to, da so si ga (v resnici vsem nam in državi kot celoti) pognali ...prikaži več v glavo. Za kerga kurca smo mi šli delat državo, če so nam idioti vse razjebal. Edino oni so imeli korist od vsega skupaj, ko so si nabasali žepe.

  • miho 09:01 17.avgust 2022.

    Saj že tako dosti plačamo, ko gremo na morje. Sem mislil, da je v ceno apartmajev všteta tudi uporaba plaž (stroški vzdrževanja plaž, reševalne službe, vzdrževanje stranišč, igral za otroke, kjer obstajajo, itd)...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.