Svet
23 ogledov

Po objavi filma še objava Mohamedovih karikatur

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirko 09:34 19.september 2012.

    Ko gledam izraze obrazov na slikah teh protestnikov, dobim občutek, da oddajajo znake globoke primitivnosti in neumnosti. Primerjam jih lahko z ljudmi iz srednjega veka, ki so vzpodbujali sežiganje čarovnic, ali z navijači-gledalci pri gladiatorskih igrah v Rimskem imperiju. V ...prikaži več V glavnem zaslepljeno, zavedeno, zmanipulirano, neumno ljudstvo.

  • mirko 23:00 19.september 2012.

    D

  • dragec 11:13 19.september 2012.

    Mirkec ti si en pokvarjeni kristjan. Ti tvoji kristjani zapravljajo lep denar za pomoč tem "muslićem", trosijo krščanstvo, ali kaj? Pusti to ubogo ljudstvo primiru. rajši se spravi na te tvoje župnike, svetuj jim, da se svobodno razmnožujejo in naj ...prikaži več pustijo naše otroke pri miru.

  • mirko 23:07 19.september 2012.

    Dragi dragec, vprašajma se katera vera je danes bolj skrenila s prave prvotne poti, tiste, ki jo je začrtal Kristus, ali tista, ki jo je začrtal Mohamed. V krščanstvu je res prišlo do pojavov pedofilije, ampak to ne v tako ...prikaži večko velkem procentu kot vpijejo mediji. Dosti večji procent je pa pojav muslimanske religije, ki ubijajo človeška življenja v imenu Boga-Alaha. Me kar zanima kaj bi na to rekel njihov prerok Mohamed, če bi se danes vrnil in videl njihovo "sveto vojno". Ali ne pomeni ta sveta vojna ubijanje v imenu Alaha ? !!! Katera religija je po tem bolj zašla na stran pota ?!!!

  • mirko 09:26 19.september 2012.

    Pa kaj se gredo ti muslići. Sam se vzgojen krščansko, torej sem kristjan. Če mi kak muslić ali skupina muslićev naredi kak film ali karikaturo z žaljivo vsebino o kristusu, bi mi vse skupaj zaradi tega "dol viselo". S tem ...prikaži večtem bi pokazali samo svoj nivo kulture, ki že itak ni na zavidljivi ravni. Mislim, da imajo tile muslići problem sami s seboj, kar se tiče manj vrednih kompleksov in to kar masovno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.