Magazin /magazin/vip
22280 ogledov

Po objavi te fotografije bodo Slovenke še bolj norele za Plestenjakom

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Palson 09:02 06.avgust 2020.

    Nobene ne poznam, ki bi norela za njim. Zakaj že?

  • Majazmaja 10:04 06.avgust 2020.

    Jan Plestenjak že leta velja za enega najbolj zaželenih samcev pri nas. -> Prosim, neeeee. Za tem sivolasim gospodom, ki je obseden s svojo mamico, pa res ne norimo. Vsaj me med 15. in 70. letom ne.

  • sam1 07:58 06.avgust 2020.

    Če bi morda zraven slikal še kakšno 6 ali 7 mestno stanje na bančnem računu,pa verjamem,da bi marsikatera "rosno" mlada ponorela za-stanjem na nonotovem računu.....

  • Ender3 12:45 06.avgust 2020.

    Mamin sin, ki ni v življenju nič delal, nima kaj veliko pokazati, razen slabe zobe. On pa glazbenik, haloooo.

  • banja 10:09 06.avgust 2020.

    Če bi jaz imel novinarsko (medijsko) podporo, bi ženske tudi za mano norele. Če imam konstantno medijsko podporo vseh medijev, ni noben problem biti "maršal" in se voziti v mercedesih 600. In tisti, ki bi žalil "lik in delo" tako ...prikaži več medijsko podprtega, bi dolga leta prebival v arestu.

  • marsal22 18:46 06.avgust 2020.

    izgleda kot fotomontaža ! Premajhna glava !

  • Tatjana Ha 16:25 08.avgust 2020.

    Zakaj že bi norele ?

  • andrej084 19:55 06.avgust 2020.

    Janu se poznajo leta, ni vec kodrasti latino tip s črnimi lasmi, ti so postali sivi in dokaj redki. Ni vec pravega nasmeha, za njem lahko norijo le se tiste, ki ze leto niso videle k... sicer pa ima baje ...prikaži več raje fante, žal mi je torej tistih, ki ze leto niso seksale.

  • Avatar Gallisenna
    Gallisenna 01:04 07.avgust 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.