Slovenija
190 ogledov

Po osmih letih več kredita kot ob najemu

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • puksicd 12:21 16.januar 2015.

    "A Orban dela tudi na drugih področjih precej stvari po svoje in drugače, kot je v navadi v urejenih ekonomijah," pojasnjuje Šimenc. Če prav razumem, je tako - v "urejenih ekonomijah", kot je naša, je vse breme na ljudeh, politika ...prikaži več zajebe, mali človek plača, Ko pa na madžarskem breme prenesejo na banke, ki so itak same krive za vse sranje na svetu, pa je to neurejena ekonomija? Jao. Saj človek ne ve več, kaj naj si mislil ... Idiote imamo na položajih, potem pa jim dovoljujemo še, da odpirajo usta in komentirajo. Se mi že zdi, da je cel naš planet ena velika "reality" komedija za neko drugo ultra napredno nečloveško raso. :-D

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 14:30 16.januar 2015.

    to je res...vezava na tujo valuto je igra na srečo. Loterija. Ne morš se igračkat z denarjem pol pa k ga zgubiš pa jamrat.Sicer pa zakaj bi vezal na Švico ki je ena najbl bogataških držav k se ...prikaži več skoz sam bogati in njenem bogatenju ni videti konca. In pol veš da bo njihov denar drag, če še ni pa še bo. Bolj varno bi bilo vezat na revne države k pa na bogate. Mislm..nevem po kakšni logiki bi blo pametno vezat na bogate države? K vrednost valute kvečjemu naraste ..mogoče edin da ima mal nihanja ampak sicer pa narašča.

  • puksicd 15:27 16.januar 2015.

    Ja, se strinjam, moj zgornji komentar je neumen. Ne beri ga več. :D

  • miro 16:18 16.januar 2015.

    včasih so si mislili bolje na frank ko na ero ampak človek obrača banke pa obrnejo skratka nikoi neveš kaj te doleti.

  • M1S 17:41 16.januar 2015.

    Pravzaprav sem 2008 vzel kredit v CHF, ko sem kupoval nepremičnino zato, ker sem imel prenizko plačo za tako kratko ročnost, ki sem jo želel. L2011 sem po nekaj neprespanih nočeh pretvoril kredit v EUR in popušil tako rekoč vse ...prikaži več kar sem do takrat poplačal (14k EUR) in še enkrat začel odplačevati kredit. Skupno sem ga imel 46k.Torej ni bilo samo poslovno tveganje temveč edina možna odločitev. Še 4 leta pa bo ta jarem snet (če bo služba ostala).

  • Papaja Popi 18:02 16.januar 2015.

    Včasih je pač treba biti manj pohlepen.

  • Orb 22:05 16.januar 2015.

    No dejte bit pametni zdej. Jaz sem vzel del kredita v frankih, del pa v evru zato ker smo leta 2005, ko sem kredit jemal, še imeli tolarje in so bili takrat tečaji bistveno drugačni. Banka je svetovala najbolj primerno ...prikaži več rešitev glede na takratne razmere in glede na to, da banke zaračunajo mastno provizijo in stroške odobritve, bi morale prevzeti breme saj so njihovi monetarni svetovalci mastno plačani za nasvete. Pa še zavarovani so.

  • puksicd 14:41 16.januar 2015.

    Jap, se strinjam. Imaš prav ...

  • Skippy 14:58 16.januar 2015.

    in zakaj bi preko bank vsi državljani plačali za tveganje nekaterih ?!?!

  • Xerxes 13:18 16.januar 2015.

    Nikogar niso banke prisilile v jemanje kreditov v CHF. Čr bi najeli kredite v € se ne bi nič spremenilo. Poslovno tveganje in kdor se je slaboodločil naj pač plača. Če bi pa CHF padel, pa bi morda doplačevali? Ne ...prikaži več bodite smešni, vsak sam odgovarja za svoje odločitve. Včasih je profit, včasih izguba

  • Jari Tapani 08:21 22.januar 2016.

    Da li vam je potrebna za finansiranje?Da li vam je potrebna Poslovni ili osobni zajam?Za više informacija, Kontakt mail: (financialassuranceloans@gmail.com, financialassuranceloans@accountant.com)

  • Abdul Azees 09:12 01.april 2017.

    hallo dame & gospodjeVi potrebujete posojilo za kaj namen?Če vi imajo mesečno prihodki in poklic vi so usposobljeni za posojilo.sposoditi posojilo iz znesek iz 3000euro za 5000,000euro.izbrati iz 1 leto za 30 letih kot posojilo trajanje.<br ...prikaži več />azeesabdul480@gmail.com

  • Daniel Arjan Gabriel 20:45 02.marec 2016.

    Zdravo,Sem Juan Diego, zasebna posojila posojilodajalcu, ki daje priložnost kredite Življenjska doba. Ali potrebujete posojilo, da bi poplačala svoje nujno dolgove, ali potrebujete posojilo za povečanje vaše poslovanje? Ti so bili zavrnjeni s strani bank in drugih finančnih institucij? ...prikaži več Ali potrebujete hipoteke ali posojila konsolidacijo? Iščemo več, ker smo tukaj, da bi vse svoje finančne probleme stvar preteklosti. Mi posojajo sredstva posameznikom, ki potrebujejo finančno pomoč, ki imajo slabo kreditno ali potrebujejo denar za plačilo računov, da vlagajo na poslovanje v višini 2%. Želim uporabiti ta medij, da vas obvestim, da smo zagotoviti zanesljivo in upravičenko pomoči in bo pripravljen ponuditi posojilo. Torej pišite nam danes po elektronski pošti na:(diegosaintloans@outlook.com)

  • Abdul Azees 09:13 01.april 2017.

    hallo dame & gospodjeVi potrebujete posojilo za kaj namen?Če vi imajo mesečno prihodki in poklic vi so usposobljeni za posojilo.sposoditi posojilo iz znesek iz 3000euro za 5000,000euro.izbrati iz 1 leto za 30 letih kot posojilo trajanje.<br ...prikaži več />azeesabdul480@gmail.com

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:32 17.januar 2015.

    Še zmer ne razumem zakaj bi kdo jemal kredit v tuji valuti. Če jemlješ v svoji valuti vsaj veš evo 800 evrov mam plače ...100 evrov pa dam vsak mesec za kredit. Če pa v tuji je pa na začetku ...prikaži več 100 evrov pol enkrat je lahk 80 evrov enkrat pa 140 evrov. Nevem zakaj bi šel to delat res mi ni jasn. Edino možno je to da so kreditojemalci mislil da bojo kej profitiral in so se zato šli igro na srečo.Ja pa sj veš da banke sam nase gledajo. Vedno so in vedno bojo. Ne morš jim kr slepo zaupat. Morš se fajn pozanimat o vsem predn vzameš kredit. To je vendarle ogromno breme in če gre karkol narobe, je ogromno narobe.Se pa strinjam da bi mogl tud bančniki, ki so ti to svetoval osebno odgovarjat z svojo plačo in svojim premoženjem. Ker pod nobeno logiko razn hazarderško ni smiselno vezat na tujo valuto. In če so ti govorl da je to smiselno so budale k jih boli k... za stranke. In taki ne bi smel opravljat poklic svetovalca. Pod nobenim pogojem.Preveč si imel zaupanja v insitucijo k

  • Taja 14:23 18.januar 2015.

    Saj pa že odplačuješ za druge: Šrot, Zidar,... in to več sto milijonske zneske. Sicer pa nihče ni prosil, naj mu država odplača kredit, sam nek red se lahko naredi. Sedaj bodo nekateri za 130% preplačali kredit. To je čista ...prikaži več kraja. Da ne govorim o tem, da teh frankov nikoli ni bilo. Ko so vzeli kredit, so jim dali v tolarjih ali evrih. En velik nateg bank. Kaj pa imamo mi državljani od tega dobička bank? Dokapitalizacijo.

  • ziliute88edita 14:33 08.oktober 2020.

    NUJNO zagotavljanje posojil denarja v 24 urah zdravo Jaz sem posameznik, ki zagotavlja posojila med posamezniki, ki zahtevajo osebne naložbe s stopnjo 3 %. Znesek se giblje od 5000 € do 5.000.000 €.Sem hitro in pošteno. Tako upam tudi, da ...prikaži več, da ljudje pošteni in vredni zaupanja. Povejte nam v vaše prošnje za posojilo tocen znesek, ki bi želeli in datum. Ce vi potreba penez zakaj drugi vzrok, vas prosimo, da kontaktirajte me za vec informacij. Posamezniki resen in pošten, prosim, kontaktirajte

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.