Svet
75 ogledov

Po petih letih so ga našli živega

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • KOJAK 09:58 10.februar 2017.

    SPET NEUMEN NASLOV in vreden zgolj slovenačkih novic ali 24kur. Z imenom Anton v naslovu nakazujete, da se je zgodilo v Sloveniji. Res ste ratali poden od podna, važno da je večja klikanost.

  • smejka 12:31 10.februar 2017.

    A je tako pomembno kje se je zgodilo?Vzemite zgodbo kot nekaj pozitivnega in postali boste tudi sami bolj prijazni.Pa tudi manj 'slovencelj', manj zagrenjen.Kaj res vam gredo ''v slast'' samo krvave zgodbe? In še to:nihče vas ni silil klikat...pojdite zvončke nabirat!

  • Aleta 12:42 10.februar 2017.

    Pa nehajte že s slovencelj!!!!!!!!Pismo, to mi gre pa na živce!

  • smejka 13:12 10.februar 2017.

    Tudi meni....še bolj obnašanje,ki se smatra pod ta naziv.

  • KOJAK 14:05 10.februar 2017.

    Smejka sem eden najmanj zagrenjenih na teh straneh, KRVAVIH ZGODB SKORAJDA NE BEREM, glede tega ste me kar določili, kar pa je zame ena izmed karakteristik tipičnega slovenceljna. Žurnalovo spletno stran sem imel do pred kratkim za edino redkih, ki ...prikaži več je imela normalne novice, tega žal ni več. Vedno več je le senzacionalizma, le da ljudje klikajo. Vse to vodi, da je vedno več tudi butastih in žaljivih komentarjev saj to privlači določen tak tip bralcev. Zvončke sem si pa ogledal že včeraj, jih pa nerad trgam saj so mi lepši v naravnem okolju, Pa lep pozdrav.

  • smejka 22:53 10.februar 2017.

    To z zvončki se popolnoma strinjam.Označiti nekoga je kot ''napadati'' novinarje zaradi naslovov.Tudi oni delajo in žal se morajo prilagajati trgu.Vse je odvisno od nas: prodajajo nam kar kupujemo, pišejo kar beremo...Zgodba, čeprav z ''neumnim naslovom'' je tako rekoč srečna ...prikaži več in jo lahko brez komentarjev pustimo v pozabo.Raje preberem pet takih kot: Umorjen...Pretepena....Nesreča na avtocesti...neurje..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.