Svet
31542 ogledov

Po smrti še enega otroka Ikea spet odpoklicala izdelek

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas1965 16:15 22.november 2017.

    sem mizar in se ukvarjam tudi s montažo pohištva.Vsako omarico ,ki ima predale pritrdim na steno ravno iz tega razloga,da se ne prevrne.logika nas uči ,da,če ,odpreš vse predale se bo omarica prevrnila.Zadnjič sem prijateljici(sicer nerad) montiral ikeo in je ...prikaži več bilo v navodilih izrecno pvdarjeno da je treba predalnik pričvrstiti na steno--priloženi so tudi vijaki ,vložki in kotnik.samo potrebno je imeti tudi ustrezni vtralnik in sesalec pa gre...

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 11:24 23.november 2017.

      plitki predalniki so namenjeni zaradi majhnega prostora ki ga hočeš zapolniti in ga treba pričvrstiti in zakaj bi trgovec dal odpoklic pa res ne vem,kupec je sam kriv za vse skup,navodil ne preberejo ali pa za monerja ki naredi vse ...prikaži več tako kot mora biti pa denarja nočejo dati in res ne vem zakaj bi bil trgovec kriv

  • Pepe007 15:58 22.november 2017.

    V navodilih za tako ozko pohištvo vedno piše, kako ga je treba fiksirati na steno. Jaz vsega nimam fiksiranega, da ga lahko premaknem. Res pa je, da nimam več majhnih otrok. Ampak lahko pa pride kdo na obisk. Ni dobro ...

  • jozicamurn 15:58 22.november 2017.

    Se mi zdi, da bi morali starši poskrbeti za varnost svojih otrok. Nekateri pač ne razumejo fizike in še marsičesa. Pomoje so nešolani oz. zabiti kot retardirani Severnoameričani, katerim moraš napisati da morajo vdihniti in izdihniti kajti če ne bi umrli.

    • McClain 21:17 22.november 2017.

      Če že nisi zabita ko klada, si pa vsaj veliko manjkala v šoli, vidim po stilu pisanja...

    • jozicamurn 21:28 22.november 2017.

      McClain obrezani, ki je obrezal tisto kar mu je Bog dal in ga s tem razjezil, prosim bodi tiho glede pisanja, saj si naredil veliko napak v svojem tekstu odgovora ("vsaj veliko"). Če ti grem jaz kot anti-muslimanka na živce ...prikaži več in ker sem proti invaziji, to še ne pomeni, da lahko svoj bes in jezo nad mojimi komentarji daješ na čisto vsakem postu, četudi ni povezan s tvojo islamistično vahabistično teroristično invazivno celico ali pa s herojem Ratkom Mladićem, ki je branilec EU vrednosti in belcev.

  • Ana Vidic 12:24 29.november 2017.

    Odlični predalniki, imam jih sedem, zelo zadovoljna. Butasti, neodgovorni starši.

  • mitjap 15:16 22.november 2017.

    lahko bi še navedli kateri izdelek so odpoklicali

    • mitjap 15:19 22.november 2017.

      Gre se za predalnik MALM, ki je naprodaj tudi pri "nas" (Avstrija, Italija) http://www.ikea.com/us/en/about_ikea/newsitem/112117-MALM-and-Chest-of-drawers-Recall

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.