Svet
22951 ogledov

Na socialnih omrežjih divja smrtno nevaren izziv

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kmodri 10:44 01.oktober 2023.

    Vlažnost in neumnost sta neskončna! Pokojni bo dobil Darwinovo nagrado! Sožalje svojcem!

    • fuckZ24 10:49 01.oktober 2023.

      Te pičkarije bi morali prepovedati. Sklicevanje na neke Darwine je neumestno. Upoštevaj, da so to otroci. Saj ves, kaksni so fantje najstniki. Vedno tekmujejo, kdo ma daljšega.

    • Kmodri 11:28 01.oktober 2023.

      Problem je kako doseči, da se te neumnosti ne bi dogajale. FB bi moral sam odstraniti to vrstne izzive! Takoj pa na prijavo državnih organov! D. nagrada je nagradno za najbolj neumno smrt!

    • fuckZ24 11:37 01.oktober 2023.

      Aja, ok. Ja, to se pa strinjam glede umikanja nevarnih objav.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 11:39 01.oktober 2023.

    Ko jih jebe telefončkarje, če nima tolk pameti, da sam sebe zaščit nej bo pa truplo!!

  • munja 13:23 01.oktober 2023.

    Kaznovati je potrebno tistega, ki je dopustil, da takšne stvari pridejo na socialna omrežja.

  • pipi3 15:03 01.oktober 2023.

    Naravna selekcija. Ampak danes imajo ravno starši, ki slabo vzgojijo mlade največ otrok in dodatkov -torej negativna selekcija. Slednja, glede na smer plovbe, prevladuje.

  • DasAuto 16:05 01.oktober 2023.

    Moj sicer še raste, ampak se trudimo vzgajat po zdravi kmečki pameti, tako da bo sam vedel, kaj je dobro in kaj ne. Upam, da se ga bo držalo in nam ne bo treba skrbet zaradi takih stvari...

  • miho 14:08 01.oktober 2023.

    Tukaj bi moral nekdo kazensko odgovarjati za uboj mladoletne osebe iz malomarnosti.

  • SlavkoKrizman 17:31 01.oktober 2023.

    Naravna selekcija je zakon! Pa starši teh otrok so tudi super in si zaslužijo nobelovo nagrado za vzgojo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.