Slovenija
38 ogledov

Po tem prehitevamo tudi opevano Hrvaško

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ac-dc 17:26 10.avgust 2016.

    Čisto morje? Ankaran in Izola...voda je res kot iz akvarija.

  • Ivo 18:55 10.avgust 2016.

    Kakšni so bili pa kriteriji? Jaz v Portorožu ne bi niti prstov namočil, kaj šele zaplaval, Koper podobno in potem smo kar najboljši ;) Upam, da ne bo čez en mesec prišlo ven kako je nekdo plačal veliko denarja za ...prikaži več objavo rezultatov kot na primer pri ADAC in VW ipd.

  • blueone 19:53 10.avgust 2016.

    Jaz sem pa na zgornja dejstva ponosen...kje je pa tebi sploh všeč??

  • Janez_53 20:18 10.avgust 2016.

    Bistvo je najbrž v tem, da so po vsej verjetnosti drugod vode za kopanje precej slabše. Saj niso upoštevali le kopališč na obali, ampak še ostala kopališča. In če nekdo o nas napiše nekaj dobrega: UDRI PO NJEM!, kajne?

  • watcher 21:30 10.avgust 2016.

    Ne vem zakaj minusi... tisti, ki je kdaj bil v Portorožu se je lahko na lastne oči prepričal kako 'čista' je voda... da te mine, da bi se kopal.

  • blueone 21:43 10.avgust 2016.

    Portorož ni celotna slika Slovenije, sicer sem pa bil in bilo je prav lepo

  • Žurnalček 22:00 10.avgust 2016.

    Edini kriterij so čistilne naprave vzdolž obale . In v SLO imajo vse občine čistilne naprave in kanalizacijo vezano na njo , tako , da ni niti enega kanala direkt v morje. In to je edini kriterij !

  • blueone 23:53 10.avgust 2016.

    Na Bledu nikoli nisem dobil izpuščajev, pa se redno kopam, ker sem blizu doma...drugače pa si pozabil na zgornji tok Save, ki je zelo lep, ali pa Nadiža, ki je zelo čista, ampak za razliko od Soče dosti bolj topla...glede ...prikaži več gorskih jezer je pa Bohinj pravi biser...te raziskave nismo delali mi...ampak je v članku naveden kot vir evropski parlament...glede pitne vode pa nebi izgubljal besed, ker imamo res top vodo in res veliko naravnih virov

  • add 08:47 11.avgust 2016.

    Mislim, da vas večina res že leta ni bila v slovenski Istri. Je pa treba ločiti med lepo (brez morske trave, ki je v našem morju naraven in normalen pojav) vodo in čisto vodo. :-)

  • dragec 08:48 11.avgust 2016.

    Ti ocenjevalci iz EU sploh niso videli naše "čisto" morje

  • Ivo 23:22 10.avgust 2016.

    O čem govorite ljudje božji? V Portorožu se ne vidi pol metra v globino od trave, papirčkov, svinjarije. Na Bledu dobim včasih izpuščaje, če grem v vodo. Ostanejo gorska jezera, kjer je nešteto škodljivih mikroorganizmov, tako piše na tablah zraven, ...prikaži več ne me napadat zdaj in pridemo do Soče in Kolpe mogoče... In mi imamo 100% kopalne vode. Vprašljive so te raziskave strokovnjakov kot še marsikatera druga raziskava. In ja, sem zelo PONOSEN na državo Slovenijo in njene naravne in tudi druge lepote. Najlepša država na svetu je, samo pri vodi pa, mogoče pri pitni vodi in ne kopalni.

  • Seni Černe 06:51 11.avgust 2016.

    Ma dej samvsi brihtni nekaj.Kdaj pa si ti bil nazadnje v portorozu izoli ankaranu a 10.15 let nazaj.Voda pri nas je top.Ce te pa vsake tok casa moti malo morske trave pa pojdi v bazen pa na svojo ljubo Hrvasko ...prikaži večrvasko pa tm ostan.Vsi majo neki cez nasa obalna mesta ki pa so super mogoce imajo nekateri v glavi se iz juge vse.Itak pa najvecji nergaci cez naso morje imajo za povedat 100 slabih stvari v resnici jih pa samo pece da smo drazji od hrvatije in si niste sposobni privoscit 14 dni na slovenski obali.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.