Magazin /magazin/vip
44408 ogledov

Po vsem pompu Miša Molk še ne gre v pokoj

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 07:43 04.junij 2023.

    Nekaterim ni nikoli dovolj in bi še iz groba "odžirali" delo bodočim generacijam,ki čakajo na prosta mesta.....

  • sandi76 09:19 04.junij 2023.

    Ma ne, no, pa koliko časa jo bomo morali še gledati ???

  • duc1 08:48 04.junij 2023.

    Naj se že spelje,ker je že čas.

  • Mehtilda 10:35 04.junij 2023.

    Sicer je stanje na rtv katastrofa, sploh tile novinarji z novetv mi gredo pošteno na živce, ampak..če razvedrilna oddaja nima dovolj gledanosti, se jo pač ukine, Miša pa je preprosto prestara za take oddaje, razen za ljudi, ki nostalgično gledajo ...prikaži večjo na vse skupaj. To pač nima veze s tako ali drugačno politiko.

    • Avatar Leon
      Leon 11:09 04.junij 2023.

      RTVS ne gledam od kadrovskega puča diktature janšizma . Tudi prispevka ne plačujem dokler se ne osvobodijo diktatorjev .

    • Avatar Zoran
      StarMačk 12:19 04.junij 2023.

      @Leon, nič bat! Če si res prenehal s plačevanjem RTV prispevka (kar sicer ne verjamem), ga boš na koncu lepo preplačal, prav tako kot ga preplačuje pametnjakovič Mahnič. Samo ne verjamem, da imaš, tako kot on, tudi ti na razpolago ...prikaži več mesečno po 6 - 7 jurjev za afne guncat.

    • Ender3 13:54 04.junij 2023.

      StarMačk 👍 naj spomnim, da Žan tudi kazni še ne plačuje, kot njegov šef Janez..Ne vem ali tudi to krije strankarski proračun..

    • Avatar Leon
      Leon 14:05 04.junij 2023.

      Janez Janša že dve leti ne plačuje RTV-prispevka, ki znaša 12,75 evra na mesec in s katerim javni zavod pridobi več kot 70 odstotkov vseh prihodkov, lani 93,5 milijona evrov. Predsednik SDS je svojo medijsko nepokorščino razkril na nedavni izredni ...prikaži več seji parlamentarnega odbora za kulturo, na kateri so poslanci razpravljali o političnih pritiskih na svobodo novinarskega dela. https://www.dnevnik.si/1042733322

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 15:32 04.junij 2023.

      Ender, picek se pusti rubiti če sem prav razumel

    • Avatar Zoran
      StarMačk 15:38 04.junij 2023.

      Kazen za neplačevanje računov ne obstaja, obstaja pa izvršba dolga iz sredstev na osebnem računu. Torej ti direktno rubijo dolg, nastale stroške postopka in stroške izvršbe! Tudi Žan Mahnič je jasno povedal, da on osebno RTV prispevka že dolgo ne ...prikaži več plačuje, zato pa mu enkrat letno naredijo izvršbo, ki stane približno 15 €. Seveda pa je pri tem zavestno zamolčal zakonite obresti dolga in stroške postopka do izvršbe. Tudi kar se Janše tiče je znano, da RTV za enkrat še uspešno izterjuje njegov dolg!

    • Avatar Jud_Süß
      Jud_Süß 16:08 04.junij 2023.

      Obresti (tudi zamudne) so bile v preteklih letih peanuts. Sploh za takšen znesek kot je letna naročnina. Pa še tukaj moras upoštevat, da samo za eno leto staro terjatev (hipotetično 12.75 eur) plačaš obresti za celo leto, za vsako naslednjo ...prikaži več pa vsak mesec manj.

    • Vrtnica 07:28 05.junij 2023.

      Naj se spoka!!!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 11:19 04.junij 2023.

    Ne vem zakaj morajo novinarji ko pišejo o nekaterih znanih ženskah zraven prilagati 20 ali več let stare fotke, še posebno ko imajo na razpolago dovolj aktualnih fotografij!? Če je že potrebno s fotografijo podkrepiti članek o aktualnem dogajanju potem ...prikaži več naj bo to tudi foto material takšen. Če pa se ženska sramuje, da pri 68ih ne izgleda več tako kot pri "48ih" in od novinarskih kolegov pričakuje, da bodo objavljali njene stare fotografije, potem je skrajni čas, da se dokončno umakne iz javnosti.

    • leonardo 12:22 04.junij 2023.

      Točno to. Mišo sem zelo rad gledal, ko še ni bila iznakažena. Sedaj oddaj nisem več gledal prav zaradi tega.

  • Soljatar 11:36 04.junij 2023.

    Miša Molk je parazit.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:41 04.junij 2023.

    Uboga miška

  • Avatar Leon
    Leon 07:47 04.junij 2023.

    To mi delaj Miška mala ....se spomnite ?

  • pilotko 08:08 04.junij 2023.

    Dobiti take lepe denarje vsak mesec za nič ali zelo malo dela je res kriminal na RTV in res razmišljamo , kakšne lenuhe bogato plačujemo in teh res ni malo, zato bi bojkot plačevanja zresnil vodilne, da ne ostanejo samo ...prikaži večmo ovce, tisti ki trobijo naročeno, ampak pravi novinarji, ki jim je resnica pravi motiv za delo.

    • Avatar Leon
      Leon 11:10 04.junij 2023.

      Kolikor mi je znano je na RTVS še ena miška ; Mojca Mavec .

    • Avatar Zoran
      StarMačk 11:47 04.junij 2023.

      @Leon bolj malo ti je znano! V primerjavi s tem kar je zadnja leta na TV Slo delala Molkova, je Mojca Mavec prava "garačica", saj poleg tedenskega sodelovanja v razvedrilnih oddajah Dobro jutro in vodenj raznih prireditev čez leto, v ...prikaži več svojih potopisih "Čez planke" vsako leto pripravi vsaj po pet 50 - 60 minutnih tovrstnih reportaž. Letos smo imeli priložnost videti že 3 tovrstne potopise. Kaj meniš koliko časa je potrebnega, da je ena takšna epizoda primerna za predvajanje!?

    • leonardo 12:20 04.junij 2023.

      Leon, Mojca Mavec dela oddaje, ki ima veliko gledanost. (In če tebi ni do teh oddaj jih pač ne glej!

    • Avatar Leon
      Leon 14:09 04.junij 2023.

      Kdaj in kdo je meril veliko gledanost oddaj Mojce Mavec ? Nikjer v medijih tega nisem zasledil . Zadnja 3 leta ne gledam RTVS .

    • Avatar Zoran
      StarMačk 17:16 04.junij 2023.

      Leon kako potem objektivno oceniš in oblikuješ mnenje o nečem kar ne spremljaš? Sam npr. dnevno preletim vse izpostavljene medije, pa naj si bodo ti naklonjeni komur koli že. Iz tako pridobljenih informacij nato potegnem lastne zaključke. Dejstvo je, da ...prikaži več danes za zadeve vezane na politiko, objektivne resnice ne najdeš več na enem mestu, saj vsi prirejajo ali celo lažejo na svoj mlin. Torej je le od nas odvisno ali vse verjamemo na prvo žogo, ker tako poročajo naši ali pa vendarle širše preverimo.

    • Avatar Leon
      Leon 18:00 04.junij 2023.

      Zanima ne kje si dobil podatke o gledanosti oddaj ,ki jih vodi Mojca Mavec ? Prosim prilepi scen .

    • Avatar Zoran
      StarMačk 18:38 04.junij 2023.

      Veš kaj pa mene pa zanima, v katerem mojem komentarju si našel kaj napisanega o gledanosti oddaj Mojce Mavec, glede na to, da vprašanje očitno namenjaš meni!?

    • Avatar Leon
      Leon 19:24 04.junij 2023.

      Sorry.. vprašanje glede gledanosti je namenjeno leonardu.

    • leonardo 07:59 05.junij 2023.

      Leon, ne daš gmah, a ne? Torej (seveda, če ne gledaš oddaj težko zaslediš tudi kako je kaj gledano) Mojca Mavec je že leta nazaj snemala zanimive potopisne oddaje in že nekaj let nazaj je bila kar uspešna pri vsem ...prikaži več tem. Tudi gledanost je bila takrat objavljena. Za vsako oddajo imajo podatke gledanosti in že na podlagi tega se serije nadaljujejo ali pa okinejo. Srečno Leon. Všeč so mi ljudje, ki so vstrajni!

    • Avatar Leon
      Leon 08:14 05.junij 2023.

      Leonardo dokazal si ,da imaš čredni nagon kot Roparjevi sledilci . Nikjer nisem našel ocene gledalcev za oddajo MM .

    • leonardo 08:44 05.junij 2023.

      Oprosti Leon. Mogoče ti v marsičem dam prav ampak črednega nagona pač nimam. Vedno in povsod mislim s svojo glavo pa čeprav sem včasih popljuvan.Vrjemi mi pa, da sem zadnji, ki bi šel tulit po ljubljanskih ulicah in to še ...prikaži veče z Ruparjem po vrhu!

    • leonardo 08:46 05.junij 2023.

      In pa še nekaj. Njene oddaje sem si skoraj vse ogledal. Torej od kje tebi, da imam čredni nagon?

  • Avatar Herkules
    Herkules 15:36 04.junij 2023.

    Tale groteskna omica še serje botoks in plastiko! Ostudna degenerirana spaka...!

  • Celofiz 12:54 04.junij 2023.

    Vreča silikona in botoksa. Fuj!

  • rokobert 14:44 04.junij 2023.

    Kaj😳...a ta je še živa😲?!!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 15:42 04.junij 2023.

    Naj se spelje.

  • vlado79 09:56 04.junij 2023.

    Ustavni sodniki bi lahko počakali z odločitvijo vsaj še do njenega odhoda v (zasluženo?) penzijo.

  • jezero 07:55 05.junij 2023.

    Hočemo Vido Petrovčić.

  • lojs 09:56 04.junij 2023.

    bojkot plačevanja rtv prispevka je vse bližji

    • leonardo 12:24 04.junij 2023.

      Jok lojs, če nisem odjavil TV sedaj ko so jo prevzele nestrokovne pijavke, jo bom plačeval še naprej.

    • Grof 20:02 04.junij 2023.

      Lojs, a ti veš, a ima mednožne žnable tudi zabotoksirane al ne, ga še absorbira al samofafa, koza stara

  • ana77 07:25 05.junij 2023.

    Nehajmo plačevat to drhal pokvarjeno.

  • Pierre 14:24 04.junij 2023.

    Kako ŠE NE gre v pokoj, če gre 30. junija???? WTF????

  • albert6 06:28 05.junij 2023.

    Redno podmazana zgoraj z kozmetičnimi olji spodaj z bingl oljem

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.