Svet
19392 ogledov

Pobegnil pes: dve ranjeni ženski, ubil psa in mačko

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:11 24.februar 2024.

    Zakaj imajo takega psa na opazovanju? A je to žival primerna za izpust v divjino? Za hišno žival ni primerna.

  • jakec1575 10:06 24.februar 2024.

    te pasme je treba prepovedat. pa veliko se jih pri nas sprehaja brez nagobcnikov. samo uspavanje. lastnika pa sterat v zapor

    • korisnik_19274 10:08 24.februar 2024.

      Ce nimas pojma o zivalih bodi raje modro tiho,za vzgojo lastnika je VEDNO ODGOVOREN lastnik

  • Avatar Zala
    Zala 13:14 24.februar 2024.

    In kaj bodo opazovali na tem psu? Takoj evtanazija.

  • munja 17:18 24.februar 2024.

    Vsak človek zagotovo ni primeren za vsako vrsto psa, zato bi morali bodoči lastniki, sploh potencialno bolj nevarnih pasem, obvezno opravljati psihoteste.

  • Kmodri_ 12:17 24.februar 2024.

    Kdaj bo oblastnikom kapnilo, da so tovrstni psi preveliko tveganje za družbo in jih je treba prepovedati? Psi, ki imajo več stokilski ugriz so potencialni morilci še posebej v družbi, ki je polna narcisoidov, psihopatov in podobnih, ki imajo take ...prikaži več pse za izživljanje lastnega ega? Dokler družba ne bo zdrava ni mesta za tovrstne pse!

  • atamama 09:01 24.februar 2024.

    In mi imamo živali za ''čuteča bitja'', reveže in klošarje pa za???? To se zgodi ko ''nevladniki'' polnih riti s pedigrejem svetujejo ''poslancem''. Pa ne pljuvat po levih, ker ti so začeli, desni končali. Vsi isti..

    • korisnik_19274 10:09 24.februar 2024.

      ŽIVALI SO CUTECA BITJA in za njihovo VZGOJO JE VEDNO KRIV LASTNIK,TU NI NOBENE DRUGE DILEME IN PIKA

    • mph2 10:26 24.februar 2024.

      @korisnik, ja, se sicer strinjam, ampak enako lahko rečemo, da orožje ne pobija, tisti pobija, ki drži orožje v roki. Kaj pa ima sploh za delat nevarno orožje, tudi samo potencialno nevarno, v rokah kogarkoli, razen pri določenih poklicih, npr. ...prikaži več policist. Pobegla čivava (mini petarda) ne bi naredila nikoli kaj takega kot pa lahko ročna bomba (pitbul). Psi, ki so bili vzgojeni, da ne čutijo bolečine, da imajo izjemen pritisk čeljusti, ... ne spadajo v redno prodajo. PIKA. Lastniki gor ali dol.

    • Kmodri_ 12:18 24.februar 2024.

      Potem pa ljudi na povodce!

  • rd2dmk2 11:14 24.februar 2024.

    za vse , pes ima kosmata ušesa. in en primer star ko metuzalem. imel je lastnik psa, na verigi, pes je grizel in lajal in se trgal na tej verigi. lastnik ga je samo s kolom obvladoval , no bolj ...prikaži več približno. in sem kot mladinec 10 letni vsak dan hodil mimo te zverine.rabil sem več kot pol leta in kar precej priboljškov, da sem ga pripravil da mi je pohal z repom in se pustil božat. no čez čas sem ga lahko vozil na sprehod in se z njim igral. lastnik pa ne. ga pes nikol ni mogel videt.

    • rd2dmk2 11:16 24.februar 2024.

      sedaj pa vprašanje, če je lastnik kriv za vzgojo, se mi mal čudno zdi da pes napada vse živo, sam latnika ne. poglejte moj primer. al pa primer nekih bulmastifov. nekateri psi imajo problem, kar poglejte čivave, ti psi so ...prikaži večo ... nori - vsi. k sreč majo 100g. si zamislite 70 kg čivavo. nemška doga je proti čivavi plišasta igračka.

    • luccifer 22:26 24.februar 2024.

      Junak rd2dmk2 je šel kot 10 letnik v objem divji, ponoreli zveri, to je junak, jo božal, se valal z njo po tleh, ji dajal piškotke. Junačina. A še imaš obe roki na sebi?

  • Toma 09:15 24.februar 2024.

    Ko sem bil majhen me je večkrat napadala sosedova kuzla. Pa ne samo mene. In večkrat so me ugriznili psi. Če me bo še kdaj kakšen potem bo tekel 100 na uro za mojim avtom. Če bo preživel…

    • luccifer 22:20 24.februar 2024.

      Men se zdi da je tebe mama večkrat ugriznila, mogoče zgledaš kot buhtelj, ti pa si v paničnem strahu videl psa. Kaj imaš to za eno skrupocalo od avta, da gre samo 100 na urco, tvoj avtič marsikateri pes prehiti, ...prikaži več, zraven si še lahko cigaret prižge, da te počaka, da ga dohitiš.

  • korisnik_19274 10:15 24.februar 2024.

    Veckrat sem ze napisal in bom se ,za ravnanje psa je VEDNO ODGOVOREN LASTNIK,mnogi pisete neke idiotizme ko sploh niste se nikoli imeli pitbulla ali amstafa.Zakaj se nihce ne vprasa,kaj je narobe z lastnikom zakaj je pes agresiven,brez razloga sigurno ...prikaži več ne,kako je lastnik ravnal z njim. Zaradi cloveske neumnosti in pohlepa vedno trpijo zivali.Ce bi vsak novi lastnik psa moral opravljati psihoteste ,dve tretjini ljudi ne bi opravilo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.