Slovenija
48132 ogledov

Počivalška pičil sršen, malo je manjkalo pa bi se končalo tragično

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • ana19 21:46 27.september 2020.

    Ta slika pa mi je najlepša, počivalšek polek svojih telic, ja tam najbolj paše😂

  • vzev 19:41 27.september 2020.

    Ima srečo, da sosedje niso upoštevali ukrepov vlade. Ker drugače nebi smeli priti na par metrov do njega, da bi videli če je kaj narobe.

  • Žurnalček 19:45 27.september 2020.

    Moram povedati , da ne boste noreli če vas piči od komarja do sršena sledeče !!!! Dobro si zapomnite !!! Vsi strupi teh žuželk so termolabilni na 62°C ! To temparaturo dosežete ko začutite da vas zapeče ! Kje dobiti ...prikaži veči izvor toplote , ki bi bil primeren za delovanje na mikrolokaciji pika na vašem telesu ? Vzamete prižgano cigareto - če ne kadite sami - kadi nekdo poleg vas- in jo približate na 2mm do luknice pika . Držite toliko časa , da vas speče . Za oso je dobolj 2-3x ... nadaljevanje

    • Žurnalček 19:51 27.september 2020.

      ... nadaljevanje : 2-3xni prinos cigarete , za sršena pa 5x in več , me še ni pičil pa nimam izkušenj. Pik vas po tem ne bo bolel , ne zatekel, ne pekel , sktaka ne boste niti vedeli da ...prikaži veči da vas je pičilo. Moj zadnji pik je bil lansko leto , ko mi je b Kranju v smetano kave padla osa , ki je nisem videl in me je pičila v ustnico . Nobenega problema niti nič vidljivega ! Če ste alergični in vas piči sršen , je pa bolje večkrat ugasniti cigareto na mestu pika kot pa umreti !

  • Avatar jate
    jate 05:42 28.september 2020.

    ampak,brez skrbi on je najbrz hitro priklical dohtarje,medtem ko nam navadnim drzavljanom zvoni v prazno

  • Avatar pantani
    pantani 07:14 28.september 2020.

    Nobene škode ne bi bilo!!!

  • Avatar praufo
    praufo 18:32 27.september 2020.

    očitno zelo pomembna tema, še dobro da ni dobil vnetje slepiča al pa se mu ni celo razlil ... ni ne prvi in ne zadnji, ki ga je pičil sršen, poznam ljudi, ki so fasal par komadov, je pa res, ...prikaži več da je pa štala če si alergičen ... ja jebiga, zrihtal so ga, pa kaj

  • ilija 10:27 29.september 2020.

    ŠKODA.

  • satir 07:31 28.september 2020.

    eh ti sosedi

  • Avatar drecos
    drecos 09:04 28.september 2020.

    en lopovski laznivc manj, ni skode nobene

  • Avatar drecos
    drecos 09:06 28.september 2020.

    telice so prepametne zanjga, osli bi spadali zraven pa se te so 10 krat bolj pametni od tega butalca

  • Janez_53 17:24 27.september 2020.

    Smola pa taka :-(

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:10 27.september 2020.

    Kot človeku mu želim vse dobro in vem, da tudi vsi ostali, ki pišete drugače ne mislite tako, sicer vam lahko le citiram pokojnega dr. Drnovška. "Ste ljudje, al kaj ste?

  • Fucky 11:51 27.september 2020.

    Na srečo KARMA vrne vsem tisim, ki komurkoli želijo slabo. Tisti, ki še niste dolgo na svetu, mislite, da ste nedotakljivi. Pa zagotovo ni tako!

  • Tupamaros 08:36 27.september 2020.

    Idiotskim komentatorjem privoščim podoben dogodek.

    • vzev 08:50 27.september 2020.

      Če bi bil človek pošten, takšnih komentarjev nebi bilo. Zato je pa res žalostno, da v Sloveniji ni politika, ki bi mu res bili pomembni državljani in bi delal za državljane. Pri takšni osebi, bi bili komentarji čisto drugačni. Od ...prikaži več politikov, ki jih imamo je pa državljanom čisto vseeno če se jim kaj zgodi, ker tako ne naredijo nič dobrega za nas.

    • daredevil 09:54 27.september 2020.

      Karma is a bitch!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.