Slovenija
25934 ogledov

Delež pozitivnih testov močno poskočil

Komentarjev 27
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:04 29.april 2021.

    Sorry ampak jaz sem že včeraj napovedal porast na 30 odstotkov. JJ ve kako se stvari prilagodijo da se tako kaznuje za neposlušnost. Verjetno so se vsi kar v enem dnevu okužili na protestu.

    • migi 10:09 29.april 2021.

      Pričakovano...bližajo se prazniki...JJ je 2 uri po protestih že twitnil,da bo"huda ura"....vse je nastavljeno in namišljeno da mu pride prav,,,bizgec!!

    • Dusan21 11:25 29.april 2021.

      Si med njimi drekač

    • Kirka 11:26 29.april 2021.

      Večina regij bo v rumenem ali vsaj oranžnem (da ne bo tako očitno), ljubljanska pa bo pred naslednjimi demonstracijami črna. Janez, dobro nas zaj ebavaš!

  • Avatar crusader666
    crusader666 10:26 29.april 2021.

    To je blo pričakovano, saj se je twito pokakal zarad demonstracij v Torek 27.4! Mu je stinslo rinček, da najmanj 3 leta ne bo sral, klošar primitiven!

    • Dusan21 11:24 29.april 2021.

      Mamica na te posadi na kahlo, opozori jo na plenice, da ne bo.....

    • Ender3 13:36 29.april 2021.

      Dusan21, kaj imate, danes za obed, kaj lahko ugibamo ?

  • krucefiks 13:25 29.april 2021.

    supermani jemljejo teste,to ne moreš verjeti,prav vsak dan stojijo ljudje na test ,ampak zanimivo ,dajih bore malo vidiš.Dokler dobijo plačano za test brez kontrole bodo številke visoke v nebo ,nimate pogojev da to verjame večina folka

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:36 29.april 2021.

    Dušanu21 sporočam naj vzame za pomiritev en sadni jogurt. Kopriva ga brezplacno deli na Trstenjakovi .

  • Mesija_se_vraca 20:54 29.april 2021.

    Odfukajte se, gnide gestapovske laž nive. Ste spet priredili nekaj za nadaljevanje terorja. Krvavo boste plačali za ta genocid.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 09:49 29.april 2021.

    Prenehajmo se testirati in bo blazno nevaern virus izginil.

    • hudini 12:22 29.april 2021.

      Pametnjakovič

    • Avatar lolekbolek
      lolekbolek 13:10 29.april 2021.

      @hudini Lepo, da si opazil, hvala ;)

    • Ender3 13:42 29.april 2021.

      hudini, čista zavist aktivista. Iz kleti se težko dela, mar ne ?

    • JZekspert 02:04 30.april 2021.

      Lepo povedano, jaz se nisem testiral niti enkrat samkrat, sicer sem velik ekspert za javno zdravje. Zdaj sem dobil idejo, tudi masko bom imel le narisano. In šel bom še vedno povsod, kamor bom želel! Vsi, ki sami podpirajo, da ...prikaži več se jim kar tako brez pravega razloga jemlje osnovne pravice, so odvratni brezvretenčni hlapci!

  • mph 18:03 29.april 2021.

    Je po eksodosu teden nazaj kdo pričakoval kaj drugega? Teden po prvomajskih pa bo se ciklus ponovil, morda še v hujši obliki.

  • Dusan21 11:19 29.april 2021.

    Spremljam EU parlament, v vseh obzirih sedijo tam ljudje normalni, da ne naštevam, kaj spada vse pod to besedo. Primer, moja vnučka v 8 razredu, poslanca Trčka pa je stara 13 let, to je povedal v parlamentu, je razgledana, to ...prikaži več kar sam ni, je pametna, zna odgovarjat na, skratka, kulturna, pa še naravno inteligentni sta, vse to imata kar on, Kordiš, Lidija, Janja, Rudi,Marjan,Željko,Dejan,Han,Tinca,Jani M. Janko in drugi levali nimajo, specialna žlehtnoba pa je Tomička in sedaj primerjaj te idi

    • Ender3 13:53 29.april 2021.

      Dusan21, kakšen dolg spisek, si ga danes, svežega prejel. S čim se moraš ukvarjat, prav smiliš se nam. Trčka pa, nikoli ne izputi, je primer intelektualca, med luzerji koalicije.

  • Dusan21 10:51 29.april 2021.

    Naš parlament v katerem ležijo razstresene po klopeh hijene, kova Trček, Moderendorfik, pa Lidije in še nekaj teh,to so hijene naroda, brezobzirni, primitivni, nevzgojeni, bo v Sloveniji tako kot je in nikoli bolje, samo slabše se nam piše. Spremljam EU ...prikaži več parlament, kot noč in dan v primerjavi z našim, tam so ljudje normalno, primerno oblečeni, da ne govorim o načinu komuniciranja iz klopi ali govorniškega odra, vse poteka v razumnih okoliščinah in zamislite si našega Drogiranega Kordiša, njegov n

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 11:02 29.april 2021.

      En sadni jogurt za pomiritev predlagam. Kopriva

    • jakec1575 11:18 29.april 2021.

      Dusan. Pocisti pred lastnim pragom najprej. Tvoji tviterasi delijo ogabnosti, primitivizem, podpirajo jih kopriva boti. In prosim vzemi serum za videnje resnice. Ker zivis v nerealnem svetu. Zatsdi mene si lahko desen, dokler vidis pri svojih ogabnosti. Levicarji znamo svoje ...prikaži več kritizirat. Koprive ste pa reve. Vzemi zdravila.

    • Ender3 13:33 29.april 2021.

      Dusan21, tvoja primitivnost presega razumno, sprejemljivo mero.

  • bogdan76 18:36 29.april 2021.

    zdravnik Petrovc z mrzlim govorom sigurno ni okužil nobenega.

  • Avatar R_D
    R_D 12:30 29.april 2021.

    Protestirate brez mask opice fajonistične. Z vodnim topom bi vas morali razgnat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.