Slovenija
35119 ogledov

Novi podatki: vrag je vzel šalo, kot kaže, se začenja zares

Komentarjev 44
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lovro4 10:23 21.julij 2021.

    Objavil sem link na uradni dokument britanske vlade, pa je bil izbrisan. No, PHE (Public Health England) nekakšen naš NIJZ, je objavil uredne podatke glede delta seva. Na 13. strani je razvidno, da je smrtnost pri polno cepljenih 0,69%, pri ...prikaži več necepljenih pa 0,07%. Zdaj pa, veste, da so v UK pohiteli s cepljenjem. Pri nas bo isto torej čez par mesecev. V 90% bodo umirali polno cepljeni, kot je tako zdaj v veliki Britaniji, a vam naši mediji tega ne povedo. Umirali, ljudje, boste, ker ste se cepili.

    • Avatar Leon
      Leon 10:56 21.julij 2021.

      lovro4......napiši link še enkrat .

    • zdrej 11:29 21.julij 2021.

      Veš statistika je K. Če je ne interpretiraš s pravilnim zornim kotom (razumeš, zakaj so take številke), potem lahko predstaviš čisto neko drugo sliko. Bo pa čas pokazal, kaj bi lahko bilo res in kaj ne. Če so skoraj vsi ...prikaži več cepljeni, bodo seveda največji delež umrlih zasedli cepljeni. Zato, treba je razumeti prestavljene podatke, ne samo gledati končnega rezultata tiste analize. Te napačne interpretacije vnašajo zmedo, in slabšanje situacije.

    • zdrej 11:34 21.julij 2021.

      Stroka ni vsemogočna, ni zarotniška ampak je del nas. To so ljudje, ki jih področje zanima, imajo več znanja in lahko zadeve bolj učinkovito rešijo, kot mi ostali. Zato na nek način ne vidim druge, kot zaupati stroki. Nimajo instantnih ...prikaži več rešitev na nove probleme, na nekatere pa sploh ni pravih rešitev (AIDS). Delajo verjetno principu "uzaludnih pokušaja", pa če rata ok, če ne, pa se je vsaj poskusilo. Če imaš dokazano rešitev, pa se pridruži stroki.

    • mph 17:23 21.julij 2021.

      Ne izmišljaj si bedarije.

    • Janez_53 09:43 22.julij 2021.

      Lovro4, očitno nisi razumel napisanega. Daj, objavi link še enkrat, pa da preverimo.

  • lovro4 10:12 21.julij 2021.

    Glede številk okuženih. Dobijo jih z povsem neuporabnimi testi, ki ne pokažejo ničesar. Pa tudi, če ni pravih številk, si jih pač izmislijo. Ta vlada z NIJZ vred je totalno opravilno nesposobna. Dobesedno bebci nam diktirajo življenje, ljudje. Okuženi (po ...prikaži več njjihoven) ne pomenijo nič, ker testi ne pomenijo nič, so neuporabni. Umiranje pa se bo začelo jeseni. 90% umrlih bo tistih oseb, ki so polno cepljene. Tako je v Veliki Britaniji. In tako bo tudi pri nas. Pa če bodo še tako lagali o novem sevu.

    • krucefiks 10:19 21.julij 2021.

      poznam in videl ko je dobil potrdilo o cepljenju ,pa je proti cepljenju in še nikoli se testiral ,tako da ne vedo več kaj je res in ni,ker pridno prirejajo številke.Vedno je bilo in bo,če lažeš moraš biti preklemansko pameten ...prikaži večn ,ker treba laž obravnavat enako,za resnico pa to ni potrebno

    • bi_ba 10:19 21.julij 2021.

      Točno tako. Od kdaj so pa bili virusi v veliki količini poleti v vročini? Vedno nastopijo v jeseni in pozimi. To načrtno izmišljevanje številk na osnovi neveljavnih testov je res za kozlat. Če ne bi vedeli, kaj je zadaj in ...prikaži več zakaj, bi se res čudili, tako se pa ne in vemo, da bo to sranje, ki bo še stopnjevano, trajalo še leta. Upam, da vsaj nekaj ljudi preživi. Pa žal ni teorija zarote.

    • zdrej 10:31 21.julij 2021.

      Kolko pa mate vi kej dokazov za te vaše trditve? Ali naj to dam pod rubriko "Gostilniška debata na spletu" in "Velik gobec" ?

    • krucefiks 10:32 21.julij 2021.

      vse je statistika in predvidevanje(lahko bi bilo,možno je itd) in doktorirajo z računalniškimi simulacijami virusa .Dobro leto je okrog in prava statistika je ,da je umrljivost enaka kot vsa leta prej,če ne bi DSO-je zaprli ,ker so stare praktično ubili ...prikaži več s tem strašenjem,bi jih bilo še manj.V bolnicaj je bilo direndaj ,tako je prav vsako leto in poznam ki delajo v bolnicah,pa niso opazili nikakršni porast oz. razliko od prej,še manj,ker nikogar ne spustijo več v bolnico

    • krucefiks 10:33 21.julij 2021.

      zdrej,ovcam ne pomaga dokaz,ste preveč zabiti da bi razumel

    • lovro4 10:34 21.julij 2021.

      krucefiks, jaz pa imam drugačen problem. Že dva tedna težim NIJZ, kje in kako lahko dobim potrdilo, da mi niso vbrizgali zvarka, pa se delajo bebce, se izvijajo na razne načine, me malo ignorirajo, pa potem pravijo, da naj pokažem ...prikaži več cepilno knjižico, ki je prazna,.. Sem jim povedal, da je zame cepilna knjižica bedarija in je nočem, da rabim samo potrdilo o necepljenosti,.. Pa še vedno nič.

    • lovro4 10:37 21.julij 2021.

      Zdrej, obrni se na Zurnal, dal sem link na uradni dokument britanske vlade, pa so ga izbrisali. Čeprav dvomim, da bi ti kaj razumel iz dokumenta. Saj, nekako se mi smilite, cepljeni, ker so vas nategnili in vam počasi to ...prikaži več postaja jasno in ste v stiski. Edino, kar lahko zdaj narediš, da si ne vbrizgaj še tretje doze, ki bo kmalu tukaj. Ker smrtnost exponentno narašča s številom prejetih doz.

    • timja 10:57 21.julij 2021.

      Zdrej ti meni pvej koliko ljudi je umrlo v mesecu juliju! zaradi covida? si očitno podkrepljen z negostilniškimi podatki... pa me resnično zanima čemu panika! ... ali so bolnišnice preobremenjene ali kaj je takega da se tako senzacionalno bedast novinar ...prikaži več izlije na tale žurnal...

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 11:26 21.julij 2021.

      Pol,če pride do poplav in potresa,je to samo zato,ker je ta vlada opravilno nesposobna? In kaj bi bilo drugače pri drugi vladi? Vlada lahko predlaga,da se vpiše v ustavo,da velja prepoved potresov in poplav za vse slovenske državljane. Bi bilo ...prikaži več kaj takega zapisano v ustavo smiselno?

    • krucefiks 11:32 21.julij 2021.

      ficko,drugo vlado že vnaprej obsojaš na nesposobnost itd a tega še ne veš in ti po napisanem ,bi razumel da je bolje da ostane zdajšna vlada ,ki je definitivno nesposobna .torej napredka nikakor ne bo ne zdaj ne nikoli po ...prikaži večo tem,če bi vsi tako jemali.

    • zdrej 11:45 21.julij 2021.

      krucefiks Mogoče sem ovca, mogoče ne. Pravim, čas pokaže. V teh precej zmanipuliranih časih ko so nesposobni preveč glasni je že kar težko to razločevat. Kar se tiče dokazov, moram reč, da sem v domači oklici v prvem valu v ...prikaži več v nekaj minutah zavrgel prek deset teorij zarote (dokazi so prišli kasneje) samo za ZKP (google) in poznavanjem zgodovine določenih zadev, kakor tudi z OŠ in SŠ znanjem (veliko biologije). Verjeti vsemu na FB in forumih je pa prav ovčje.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 11:55 21.julij 2021.

      Nič jaz ne obsojam,raje si preberi kaj sem napisal,ali bolje rečeno odgovoril @lovru4... .Poleg tega ne vem katera bo naslednja vladna koalicija,tako da ne morem obsojati že vnaprej neznanih ljudi.Poleg tega obstaja možnost,da bo podobna sestava kot je zdaj,katera se ...prikaži več mi zdi boljša kot prejšne sestave.Je samo moje mnenje,čeprav že dolgo ne hodim na nobene volitve.

    • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 12:04 21.julij 2021.

      Glede cepljenj se pa z @lovrom4 strinjam.Zdaj še 3.cepljenje, pol v jeseni še 4.cepljenje,poleg tega nobeden ne odgovarja za zaplet po cepljenju.Cepiva niso niti približno 100% in to je tudi logično,ker že v samem razvoju niso vedeli s kakšno zadevo ...prikaži več imajo opravka.Zdaj so tu še različice... .Glede potrdila o necepljenju,ga je nesmiselno izdajati,kvečjemu kakšnega o opravljenem testu.

    • krucefiks 13:42 21.julij 2021.

      zdrej,FB je samo orodje ali medij za to kar si ti napisal o poznavanju tega in onega,torej ti misliš da si samo ti pameten na tem svetu ,rukni enega ta kratkega pa še enkrat premisli kake brezvezne imaš.Nekateri mislite da ...prikaži več ste bog za druge,pa niste čisto nič od ostalih

  • Avatar drecos
    drecos 10:52 21.julij 2021.

    same lazi

  • bi_ba 11:41 21.julij 2021.

    https://www.24ur.com/novice/korona/krek-nijz.html

    • mamax 12:05 21.julij 2021.

      Tam se je samo debela svinja cepila in še par parazitov

  • Avatar Leon
    Leon 10:55 21.julij 2021.

    Ti podatki bodo aktualni vse dokler ne ukinejo brezplačno testiranje !

  • mamax 11:59 21.julij 2021.

    Upam, da res, da vas pobere v naslednjih 24 urah, svinje reptilne.

  • bec9ba76f75b7c9810b3c3c909eabca1ccdc32fb 12:38 21.julij 2021.

    V glavnem,jaz se spomnim lani tak čas,ko so prodajali maske po drogerijah in lekarnah... .Vse je bilo nekaj v tem smislu 15kom25Eur;10kom15Eur;50kom50Eur.... .Sem jih kupil v Vitapurju 50kom po 2,99Eur,toliko da nisem še vzglavnika dobil zraven.Imajo jih tudi v Svilanitu v Kamniku.😀✌😃

  • sam1 14:28 21.julij 2021.

    A so si vsi strokovnjaki že zadosti namočili riti v jadranu,sem pričakoval,da bodo potegnili še kakšen teden,ampak je bila sla po jeb.... naroda očitno prevelika......

  • Solton 12:27 21.julij 2021.

    dost je blo zajebancije, čas je da zapremo državo.

  • nejc1000 11:42 21.julij 2021.

    Torej je za vas šala:D

  • mihatirs 15:01 21.julij 2021.

    že 2x pozitiven, 3x v karanteni pa nikoli bolan...skratka...ukrepov se tako ali drugače ne držim že od štarta...pa ni nikomur nič hudega...o cepivu ne bom izgubljal besed...hvala lepa

  • Avatar @narhist
    @narhist 19:13 21.julij 2021.

    Pogrešam prognozo IJS. So v teh ključnih dneh vsi na dopustu?

  • rd2dmk2 21:09 21.julij 2021.

    čakam na pregled, ki naj bi bil marca 2022. vmes se pa lahko nekajkrat cepim. čist brez čakanja. a mislite, da bi kaj prej prišel na vrsto za pregled, če bom šel vsak teden se cepit, mogoče bi kdo od ...prikaži več od tistih cepilcev se naveličal špikat, pa bi rad spet svoj stari šiht delal. počivalšku pa namig, daj kupi prosim še kak CT pa MR pa rentgen, pa ne sam une ventilotarje od fičotov. maš dost penezov, vzem kakšen bon tistim gostincem , jih ne rabijo v Dubaju.

  • crniovcar 22:47 21.julij 2021.

    Če nebi bilo interneta bi bili že vsi cepljeni !!!!!

  • lada 12:29 21.julij 2021.

    vrag ni vzel šale, marveč komunist - rdeć prase v tatinskem koritu, nikdar situ !

  • Solton 10:47 21.julij 2021.

    najbolj pametno in smiselno bi bilo v tem trenutku izvesti trdi lockdown, oziroma popolno zaprtje države za cca 30 dni in omejit gibanje na max 50 metrov od doma....sicer bo situacija v kratkem kritična in izjemno težko obvladljiva.

    • Avatar Leon
      Leon 10:58 21.julij 2021.

      Lockdown in vse novinarje na Goli otok ? To si imel v mislih ? To se je že dogajalo v Jugoslaviji .

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 11:00 21.julij 2021.

      Solton podpišem!!!!

    • timja 11:02 21.julij 2021.

      Solton na podlagi česar bi ti naredil lockdown?

    • timja 11:04 21.julij 2021.

      Jazbec kaj podpišeš trapec zavedeni? Koliko ljudi je umrlo zadnji mesec zaradi covida!!!!??? Jazbec izbrskaj podatke!!! In podpiši!!

    • nejc1000 11:43 21.julij 2021.

      trdi lockdown ja haha a pct velja:D

    • mamax 12:02 21.julij 2021.

      Tebe pa na gauge, budalo blentavo. Logdowniraj se ti v greznico, stvor umobolna psihopatska.

    • 154bb981b46dec9676b53ddcf41cbd570c99c952 15:00 21.julij 2021.

      Ko bo nekdo od bližnjih zbolel me bo marsikdo od vas pacienti tudi razumel. Dihanje po obrokih in hranjenje po cevkah si ne želite. Najbolj te strezni, ko hodiš na obisk na CIT, šajba varianta. Ne želite si tega, verjemite, da ne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.