Slovenija
1933 ogledov

Podjetje A1 razkrilo svojo ponudbo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 17:51 20.april 2017.

    meni ni jasno, oprostite, 50GB, piše "po prenesenih 50 gigabajtih se prenos upočasni na 2/1 megabita na sekundo"... 50 giga je enih 20 do 30 filmov v kar kvalitetni resoluciji, kar pa lahko stankaš na stacionarni priključek in prenos podatkov ...prikaži več je neomejen ... zakaj bi to delal preko mobilca, ne razumem ... tako zelo se kritizira piratsvo, po drugi strani pa tako visoke brzine, ... policaiji na cestah merijo hitrost, vse je preveč, vse je prehitro, medtem ko nam prodajajo vozila, ki zmorejo visoke hitrosti, nad 300, ampak so kao malo blokirani ... a sekdo spozna na to

  • jozicamurn 13:47 20.april 2017.

    Na optiki je brez težav in se ne spomnem, če sem kdaj sploh klicala da kaj ne bi delovalo, ker so porihtali v roku 1-2 ure brez sitnarjenja. Skratka jim že toliko zaupam, da vem da so že obveščeni o ...prikaži več napaki. T-2 je zakon vi pa serjite še naprej na ponudnikih kjer vse kocka in ste z večkratno izgubo storitev telefonije ter kanalov ob manjših strelah. Časovni zamik na T-2 pa je izvrsten (3 dni za nazaj) le še kanali v T2-tv2go bi morali biti številčni glede na to kar plačujemo ne pa da jih polovico manjka (se pa zavedam da je to glede pravic in da discovery in podobni kanali zahtevajo preveč provizije). Ostalih pripomb nimam, ker smo ob bok Ircem in Nizozemcem.

  • pje 09:02 20.april 2017.

    Adijo pamet! Kak so tote operatere požrešne! Mi toliko elektrike na mesec ne porabimo-plačamo, kolikor bi oni želeli za en mesec bednih storitev. Pa nam je elektrika sigurno v večjo korist!

  • Avatar skeptik
    skeptik 09:06 20.april 2017.

    Kar se tiče mobilne ponudbe, niso naredili niti mikro koraka naprej. Telemach jih bo čisto povozil. Ko še malce spedenajo omrežje (celo v centru LJ), bodo brez konkurence. Kar se tiče A1, je spet obveljala tista: "Tresla se je gora, rodila se je miš"

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 09:38 20.april 2017.

    wwwoooooouuuuu,revolucija,neverjetno,Ma koga oni jebejo,a zdaj nas imajo še za nepismene.

  • Marko Josipovic 09:45 20.april 2017.

    hahaha čisto nič se mi ne splača vzet... nič... pa čeprav že plačujem polovično naročnino:)

  • jozicamurn 10:31 20.april 2017.

    Smešno predrago in zelo slaba omejena ponudba, hvala bogu ker imamo vse na T-2 in še rešili so se stečaja. Najboljši ponudnik kar jih je zunaj za sedaj, upam pa da to ne pokvarijo.

  • allstarr111 10:44 20.april 2017.

    ah kaj se folk sekira in razburja, bo že TRG poskrbel za njih, problem je edino ker so pri nas kartelni dogovori prisotni praktično povsod, od cene kepice sladoleda, kavice, kosil, elektrike, kabelske, do pogrebnega venca.

  • manch 13:34 20.april 2017.

    Če ne rabiš časovnega zamika, je T-2 res zadovoljiv......

  • maresem 13:45 20.april 2017.

    Nič posebnega... ena sama beda.

  • bojovi 15:35 20.april 2017.

    Lol, veliko ceneje kot Siol :) , jaz sem se začel zanimat za to :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.