Slovenija
10359 ogledov

Podjetniki udarili po mizi, zakonu o "štempljanju" se obetajo spremembe

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:23 17.januar 2024.

    Spet delovna skupina za analizo, ki bo analizirala dosedanje analize in pripravili časovnico za primerjavo in uskladitev pridobljenih analiz za potrebe strateškega sveta , ki bo preučil analize delovne skupine in pripravil okvirni načrt za sestavo časovnice... In potem bo konec mandata.

  • rd2dmk2 18:38 17.januar 2024.

    koga moti štemplanje. saj ne rabi noben krampa prijet v roke za to. moti tiste, ki si prištejejo par nadur , pa jih oddelajo nekje na kašnem džakuziju. za konec pa še en vic. pride janez avtomehanik ( ne politik ...prikaži večk ) pred sv petra. pa mu janez reče zakaj sem pa jest že tuki, saj sem še mlad, pa mu odgovori sv. peter, po urah , ki si jih zaračunal strankam si star krepko čez 100 let. torej štemlat se je treba da ne boste šli prezgodaj k petru.

    • pravičnik77 21:32 17.januar 2024.

      un gnoj Šimunka, beloruski hlapec, spet rabi državne davkoplačevalske milijone, da bo svojemu paši v gnilo rit rinil. gnoj vsih gnojev gnoj

  • igorgeus 17:29 17.januar 2024.

    Šimonka, mislim da je izgubil svojo verodostojnost. Če bi gospodarska zbornica dala kaj nase, bi ga zamenjali.

    • pravičnik77 21:34 17.januar 2024.

      Simunka je kar pravi za svojo zbornico.. gnoj paše na kup gnoja

  • Avatar karjola
    karjola 17:20 17.januar 2024.

    Štemplanje je lari fari. Potem vidiš poštnega kurirja od jutra do mraka durh marš po 12 in več ur. Uradno dela pa 8. Ma koga imate za norca?

    • optimist11 07:36 18.januar 2024.

      ja, če maš štemplane ure imaš dokaz. Če ne dobi plačanih jih pa koristi.

  • Avatar Pantani2
    Pantani2 19:09 17.januar 2024.

    Gospodarstveniki konstanto omenjajo,da so davki tisti,ki omejujejo delvcem višje plače,me prav zanima,koliko od njih bi delavcu zvišalo plačo,če bi se davek na plače znižal?!!! NOBEN oz. sem ter tja kakšen!!!

  • Ender3 21:02 17.januar 2024.

    Kaj sedaj bo smetana gospodraske falange pritiskala na problem štempljanja. Kaj se bo zaradi nekaj nezadovoljnežev teptalo priporočilo EU iz leta 2006. Ostali delodajalci, ki to že desetletja striktno izvajajo pa bodo kaznovani. Plačani smo po uri in ne po ...prikaži več delu oni pa bi hoteli, da se še ure vodijo ne/transparentno..Banda

  • www 01:55 18.januar 2024.

    Moti tiste, ki varajo delavce in drzavo. Naj kar tolcejo kolikor jih je volja.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.