Slovenija
457 ogledov

Podjetniku Janezu Janši tri milijone in pol odškodnine

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris Odreitz 16:06 24.november 2016.

    PROKLETI GNOJ ON LAHKO DOBI SAMO SVINČENO KROGLJKIVO V SVOJE ČELO GNOJ POKVARJENI FUJ SMRT JACLJU IN SLOVENIJI DELAJO SRAMOTO !

  • Zmago 11:10 24.november 2016.

    OneCent (100kg) of shit !!

  • Boris Odreitz 16:07 24.november 2016.

    NJEGOVA BETIVCA PRAV KLIČE PO METKU !

  • Avatar praufo
    praufo 13:42 25.november 2016.

    glede na to, da je v sloveniji veliko janezov in tudi priimek janša ni tako redek, da ne omenim, da si je celo nekaj posameznikov spremenilo ime in priimek v janez janša, je kar prav da navedete za koga gre, ...prikaži več ... ste pa zelo iznajdljivi in to ravno v naslovih člankov, važno da ste gledani in brani, ... nič narobe

  • h3o 08:31 24.november 2016.

    mene nekaj samo zanima tako malo...Vso tole škodo je povzročila sodniška kamarila. Zakaj moramo sedaj nastalo škodo plačati državljani???

  • Avatar Leon
    Leon 08:31 24.november 2016.

    To je pravni hegemonizem ! Zakaj je potem podpisano ; Sodba v imenu ljudstva !

  • ode 08:55 24.november 2016.

    Ko slišim, da je spet neki janez janša oropal državo, se pravi, mene, dobim kurjo kožo.

  • kmetek 09:27 24.november 2016.

    Zato, ker smo papki in to dopuščamo. Demonstriramo zaradi radarjev.

  • kapibara 09:53 24.november 2016.

    Tipično za Će_fur_ej iz bivše juge- milsijo da ja vse njhovo, ker so pač samo Ć_efu_rji.. po osamosvojitvi so nam očitali, da so zgradilo SLOVENIJO.. Pa sem jim rekel, da so bili za to delo plačani in da Će_fur v ...prikaži večv D nima jajc, da bi državi D očital, da jo je zgradil.. !!

  • OneCent 10:50 24.november 2016.

    Ti pa si tipični Slovencelj, janševiške branže. Nacionalist, šovinist, rasist, ksenofob, ...

  • Lavdan 15:27 24.november 2016.

    Tovarna je samski dom zgradila s svojim denarjem, torej delavskim in na žalost propadla, kot še mnoge. In pride hazarder, ki s sposojenim denarjem kupi objekt ki sploh ni več njegov in sedaj odškodnina. Ta država ni normalna.

  • Boris Odreitz 16:09 24.november 2016.

    KAKO LEPO BI BILO ČE TRUPLO JACLJECSKO POD ZEMLJO BI K ČRVOM ŠLO !

  • ode 17:20 24.november 2016.

    Se pravi, da sta janšeta iz istega materiala. To je, da imata skupne gene z istim neandertalcem.

  • Zmago 18:51 24.november 2016.

    Polpismeni g.Noj Bortchy a si se v špegl pogledal ?? Ko boš pa hodil po sodnijah, se boš pa jokcal ???

  • gornik 22:27 24.november 2016.

    Za tebe, tovariš, je doktor.Svinčenko si vzemi pa sam v svoj krompirjasto glavo.

  • Avatar Leon
    Leon 10:33 25.november 2016.

    Zaradi nerazumno dolgega sojenja je kranjski podjetnik Janez Janša (in ne politik Janez Janša) dobil 3,5 milijona evrov odškodnine. In če prav razumem fininčno ministrico ,da je vreča prazna ,potem bodo odškodnino plačali iz sklada Sodniške zbornice ,kamor sodniki solidarno ...prikaži več vplačujejo mesečne vložke za tovrstne primere . Ali se motim ? Sem zgrešil državo ali sistem ?

  • mp5 09:24 24.november 2016.

    Nalov članka pa namerno namiguje na drugega JJ. Samo, da daste ljudem slastno kost za glodanje v nedogled. Naši mediji propadejo brez njega, saj bi lahko pisali samo še o kakšnih Mirelah in podobnih, ki pa žal hitro zatonejo v pozabo.

  • maximilian 17:12 24.november 2016.

    Res je narobe s tem folkom,k i meni, da so tovarne, bolnice, ceste njegove, ker so oni tam delali celo življenje, jih gradili itd.. Saj so delali za plačo. Imam svoje podjetje, delam po 12 ur na dan, ja in ...prikaži več je moje. In prav nič ni od delavcev, ki pridejo točno ob uri, gredo domov ob točni uri in za to prejmejo plačo.

  • jakec1575 17:36 24.november 2016.

    pravilno. Ni kriv ta janez janša ampak nesposobno tozilstvo, sodisce in se kdo. Tja usmerite svojo jezo. Ta janez jansa je samo uporabil dovoljena pravna sredstva in zmagal.če je zadevo lahko kupil, je postal lastnik. če je lastnik ima ...prikaži več pravico do najemnine. Pritozba ne zdrzi izvrsbe. Zaradi tega je imel tezave placevati posojilo. Vprasanje pa je kako si bosta s tem podjetjem razdelila. kriv je tisti, ki je omogocil nakup tega objekta legalno. skratka vsi ostali delezniki. janez jansa je kriv samo ce je podkupoval in se muto dokaze.

  • jakec1575 17:43 24.november 2016.

    Zadnjic sem po tv gledal pogrebscino od srecanja sodnikov in tozilcev. Vsi poklapani od kar jih je narod upraviceno pribil na kriz. Tudi priblizno ne naredijo toliko nadur kot nekateri zdravniki. vsak dan bi lahko temu ministru posredovali popravke slabih ...prikaži več zakonov. Pa jih ne. pa vsak dan delajo s tem. sebi bi olajsali delo, ker bi celo resno ogrozili mafijsko državo. raje lajajo v luno, kako je javnost nepostena. kako jih mediji slikajo crno. ce bi se malo pomuvali bi v 2 letih pripravili lahko vse popravke ministru pa se vse obrazlozitve in pravnke prakse bi lahko zvezali v eno knjigo ali objavili v pravnih praksah in se kje. najbolj bi sebi skrajsali sojenja in povecali ucinkovitost.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.