Slovenija
15 ogledov

Podpisov dovolj, a so se izgubili novi

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mukotrpni 13:22 09.november 2012.

    sj se nam celi svet smeji...nič čudnega da je kriminal po Sloveniji če so v vladi in parlamentu največji.Sploh ne skrivajo da nas nategujejo.Demokracija je padla tisti dan ko so odprli trgovine v nedeljah.Kdo lahko spremeni glas ljudstva?Parlament?vlada? Naj se ...prikaži veče merkajo v vladi in parlamentu lačnih ljudi.Ko enkrat ne bo kruha bodo bežali v svoje davčne oaze...

  • privat 13:44 09.november 2012.

    jih bomo že dobili...tudi v oazah!!!!!!!!!

  • vladek 13:21 09.november 2012.

    Tole pa je malo preterano.Listi zmankujejo ha ha ha Meni zmankuje denarja,pa nikom ništa.Kaj si bo ta janko in milanček še zmislila.Lep primer so tisti kriminalci na svobodi.

  • stanekos 13:27 09.november 2012.

    Borut Pahor prevzema odgovornost za izginule podpise - tako iz prve kot druge runde.

  • prosti.strelec 07:55 16.november 2012.

    Čestitke, Scoott ob 03.21 si bil buden na delavnem mestu in strumo zagovarjal velikega maga JJ. pohvaljen vrlo dobro!

  • Senior 12:24 19.november 2012.

    Lepe sanje pobožnega Butalca!

  • dragec 13:16 09.november 2012.

    Ne - slaba banka, slab il lopovski parlanet, ki igra pod taktirko vlade. Škoda da pod to taktirko igra tudi ustavno sodišče

  • URIAH HEEP 21:03 09.november 2012.

    Na Vojniku-psihiatričnin oddelek, so pravkar sprejeli URŠKO BAČOVNIK- JANŠA!! 9.11. ob 18.00Jajo bo uničil vse okoli sebe. Takrat ko so z dragim letom nazaj iz dopusta kao reševali Črtomirja so v resnici reševali Urško, ki je hotla storiti ...prikaži več samomor.Najedla se je tablet.

  • Scott 03:21 10.november 2012.

    Tudi Janezov Janš je v Sloveniji vsaj 5,definitivno pa ne ženo premierja,saj sem jo ob 18.10h videl pri mojih sosedih-njenih starših na dvorišču v zelo živahnem pogovoru z mamo in jo tudi pozdravil kot vedno in prijazno sta mi obe ...prikaži več odzdravili kot vedno!uriah heep,verjetno vi potrebujete help,tole boste tu težko prodali,zato poizkusite pri delu,dnevniku ali mogoče pri tedniku lady.?

  • privat 13:44 09.november 2012.

    pahor lahko prevzame odgovornost...samo oni nimajo časti in drugi nimajo politične volje da ga prisilijo da odgovarja!! Ta država raje po ravbarsko...

  • ViktorCvijo 14:47 09.november 2012.

    "Včeraj so se sicer zaradi politične krize,... v vladni palači srečali.... " res jim je hudo bilo...

  • Blaž Babič 15:00 09.november 2012.

    Krasno, prag za pobudo je torej opravljen. 2.500 podpisov na ulici.Sedaj je potrebnih le še 40.000 podpisov za zahtevo.Ampak, ojoj! Ta način zbiranja podpisov na Upravnih enotah je PROTISUTAVEN:http://www.youtube.com/watch?v=TY20aitnK4whttp://vimeo.com/53086494?action=share

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.