Slovenija
2864 ogledov

Podpora Janši raste

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 09:11 09.marec 2020.

    Te ankete so bolj tako tako.Jaz sem 1 mesec+ nazaj komentiral,če bi prišlo do volitev: SDS 20%-25%,LMŠ do 10%... . Skratka,lahko bi se zgodilo,da bi LMŠ+Levica+SD skupaj dobili približno toliko kot SDS.Pa ne zato,ker bi SDS toliko več volili.So pa ...prikaži več volivci SDS-a stalni,stabilni pristaši.Večja razlika bi bila zaradi neudeležbe in neopredeljenih.Tudi,ko sem se malo pogovarjal, so bili komentarji: "Šarec,to je eno sranje"... .Tako da če je LMŠ mislil,da bi pokasiral več glasov kot na volitvah 2018..

    • McClain 11:29 09.marec 2020.

      hvala bogu da se bo stanje vsaj normaliziralo, da se bo vse uredilo si ni delat utvar. Ampak že to je velik uspeh, da je predstave Cirkusa Šarec konec, sicer že pred polovico predstave, ker je direktor cirkusa (ne)pričakovani zapustil ...prikaži več sreno kmalu po začetku. Noja, klovni so mu pobegnili...

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 11:44 09.marec 2020.

      Če bo JJ delal na temu,kar je govoril pred Tavčarjevo ulico 9 in RTV-jem,obstaja možnost,da se zadeve normalizirajo.

    • wingspan15 13:03 09.marec 2020.

      No, pa da vidimo kaj bo novi vladi uspelo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.