Slovenija
9 ogledov

Podpora pada, pogodba usklajena

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izRODEk 21:21 22.januar 2012.

    "Tudi Jankoviću ne gre bistevno bolje" podnaslov tega članka: Pa kaj si ti avtor tega članka, na kakšnih psihoaktivnih snoveh??!?!?!????? Že res, da je PS izgubila 6% v primerjavi z rezultatom volitev (približno petino) ampak, če se menimo v odstotkih, ...prikaži večh, preračunaj, koliko je iz 10,6% podpore virantu na 1,4%. Ne gre? Preveč retarded?Jao bože mili..... to je ono.... ker sem bil idiot, nihče me ni maral, o ničemer nisem imel pojma, sem si našel službo na žurnal24! Tam so me bili veseli in me ne morejo prehvaliti! :///bumbarji demagoški..

  • Mkovac22 22:05 22.januar 2012.

    Ah, sem mislil, da ti ga je mama dala. Eh, kako si neizviren. Brez veze.

  • fifi 03:04 23.januar 2012.

    jah, če relativni zmagovalec ni sposoben sestavit niti koalicije, potem pač dobi možnost nekdo drug...sposobnejši kandidat. in prav je, da je to tisti, ki je po številu volilnih glasov takoj za zmagovalcem. al kaj bi ti? še ene predčasne volitve, ...prikaži več ki v tem smislu verjetno ne bi prinesle neke spremembe, samo močn negativen efekt bi imele na vse nas...že same volitve bi nas stale ogromno, vlado pa kdove kdaj bi dobili - komaj čez par mesecev...kdo pa nas bo tačas reševal iz krize??!! tak da ne neke na pamet no!

  • jaki 20:39 22.januar 2012.

    Če vemo, kdo je direktor ninamedije...jebtese!

  • 1111 20:34 22.januar 2012.

    ...in tak si zasluži bit predsednik DZ?????

  • Mkovac22 21:22 22.januar 2012.

    Joj, ninamedia, vsak lahko zbere 700 sd-jevcev in jih vpraša na čigavi strani so ter s tega naredi mnenjsko raziskavo ... ki je pa daleč od realnosti.

  • Mkovac22 21:24 22.januar 2012.

    NE IZRODKOM!

  • izRODEk 21:26 22.januar 2012.

    Mkovac22, tvoja realnost je v parlamentu. Tistem, zgoraj omenjenem.

  • izRODEk 21:26 22.januar 2012.

    Se strinjam. Ime sem si nadel po nadškofu Francu izRODEtu..

  • bojovi 22:12 22.januar 2012.

    Glej ga kriminalca Ivana. On se hodi namakt in zapravlja naš denar potem pa tukaj govori o zategovanju pasov. Samo MRŠ!

  • bojovi 22:14 22.januar 2012.

    Zakaj pa bi bolelo, sej se boš ti na koncu cmeril.

  • Oseba_ 22:37 22.januar 2012.

    KAKO MISLI BIT PREDS. VLADE'!? NAROD GA NI IZVOLIL !!!!!!!1

  • Oseba_ 22:37 22.januar 2012.

    NAROD GA NI IZVOLIL !! SLOVENIJA, KAJ SE DOGAJA !?

  • Oseba_ 22:38 22.januar 2012.

    NAROD GA NI IZVOLIL !!! KAJ SE DOGAJA V TEJ DRŽAVI !?

  • Romar 23:26 22.januar 2012.

    Je hudo ko spodleti načrtovan naskok na oblast. Glej ga zlomka, kaj pa zdaj, ko bo šiba predla. nič več laži in podtikanj, je zmanjkalo gradiva, ostanete samo potuhnjeni v opoziciji z 28,53% glasovi, brez možnosti vplivanja na glasovanje v ...prikaži več parlamentu. tako bo kot v MOLu, ko je župan delal kar je hotel. to je to. Z vsako rit se najde palica.

  • privat 07:58 23.januar 2012.

    ne bo pomagalo...ti so že povedali da se požvižgajo na voljo ljudstva...!! A kako bi lepše spali da jih ne bi bilo več na politični sceni...aja podgane so premile živali da jih primerjaš s temi voluharji..

  • privat 07:59 23.januar 2012.

    kaj je janeza briga kaj si narod misli?? Kaj ni to nov Slovenski pregovor??

  • privat 08:01 23.januar 2012.

    fifi ..kak negativen efekt bi povzročile nove volitve??? Bolj negativnih učinkov ne more imeti kakor zdaj..da se sami volijo med sabo...to je šele kaos ,ki ga še nismo videli in doživeli!! NOVE VOLITVE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • izRODEk 21:23 22.januar 2012.

    ob teh anketah velja še omeniti, da imajo kar štirje od metih predsednikov koalicijskih partnerjev vabila na sodišče. in ta govna si upajo jankoviću očitati, da je kriminalec....mah.... glavno mesto slovenije - VOJNIK! Parlament (psihiatrična bolnišnica) že stoji ...prikaži več in čaka na neizvoljene predstavnike ljudstva zarukanega!NE janšizmu!

  • manch 22:54 22.januar 2012.

    Ivan Janez, The egg - pokvarjenec - je preko Šircljeve priležnice sprovedel ovadbo iz DURSa. Naj se tolče po Jankoviću, medtem ko njegovi koalicijski tlačani dobivajo pošto s sodišča. Gnoji, pfuuuuj!! Smrdite!!Podgane, marš v kanalizacijo! Hočemo nove volitve!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.