Slovenija
46508 ogledov

Podražitev: Če ste njihov naročnik, boste plačevali več

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 16:36 31.maj 2023.

    To ravno ni tako pomembna potrebšlina in izgovor, da se jo ne bi bili sposobni odreči. Posebno še v času, ko medijske hiše nudijo zgolj programsko mrtvilo in neskončna ponavljanja oddaj. Če ne ponudijo več, tudi za trenutno ponudbo ne ...prikaži več morejo v nedogled pogojevat in izsiljevat..Voyo protiplačilu in oglaševnjem pa itak ni, omembe vreden.

  • Svobodnež 20:03 31.maj 2023.

    Zelo globokoumen naslov! Upam, da tile avtorji ne bodo več dolgo pisali takšnih nebuloz. Normalnemu človeku se nekako zdi normalno, da "če si njihov naročnik"(čigav??? Naslov bi naj nakazoval vsebino), boš plačeval več, če pa nisi, pa ne boš plačeval ...prikaži več nič. Boš pač plačeval komu drugemu.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 01:46 01.junij 2023.

    Kaj smo pričakovali, da se naročnina na tv, internet in mobilno telefonijo ne po podražila? Če se vse draži, zakaj se ne bi tudi to? !

  • puys 13:25 01.junij 2023.

    To kr kliče po regulaciji trga.

  • kapibara 08:43 01.junij 2023.

    Že dlalj časa razmišljam o menjavi operaterja. Pravkar mi T2 poslali ponudbo za podaljšanje vezave: Za isto ceno paketa, več kanalov.. Samo lažji razlog da jih menjam !! Pa sem pri njih več kot deset let. Nobenega ugodnega znižanja paketa ...prikaži več za obstoječe, za nove pa marsikaj.

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:51 01.junij 2023.

    Je pa res,da prveč plačujemo za te reklame,z nekaj minutami oddaj

    • zdrej 08:36 01.junij 2023.

      Tu pa ti operater bolj težko kaj spreminja. Mene je zadnjič razjezil PUP TV, ko je bilo praktično na 5 minut filma 3 minute reklam. Sem ugasnil tv in odšel ven. Če bi lahko, bi pa odpovedal naročnino.

    • kapibara 07:43 02.junij 2023.

      ...Upokojenci bodo tako novembra in decembra letos ter januarja 2024 prejeli za 1,8 odstotka višje pokojnine, Več na: https://www.zurnal24.si/slovenija/tega-golob-in-mesec-noceta-dati-upokojencem-406821 - www.zurnal24.si

  • Avatar Garancija
    Garancija 07:50 01.junij 2023.

    Še dobro,da se penzije tudi dražijo haha

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.