Slovenija
355 ogledov

Podražitev napovedal tudi Telekom Slovenije

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Papaja Popi 14:40 31.januar 2017.

    Zakaj nihče ne naredi raziskave, za koliko se je gledanost Pro plusa zmanjšala, oziroma, za koliko se je povečala gledanost drugim kanalom ? ? ?

  • mib 14:44 31.januar 2017.

    Ja zanimivo še to, na rtvslo.si, ma pa niti besedice o tem... Mislim, če to ni novica, plus tega, rtvjrevci bi se ob tej novici lahko tudi malo prikrito, zavito v vato a vseeno naslajali. A ni novica, da ti ...prikaži več konkurenca brutalno (množimo znesek na leto krat št. odjemalcev) dvigne cene? Ali pa pač ni novica? Katreli... pa to?

  • Papaja Popi 15:18 31.januar 2017.

    Zakaj nihče ne naredi raziskave, za koliko se je gledanost Pro plusa zmanjšala, oziroma, za koliko se je povečala gledanost drugim kanalom ? ? ?

  • mrki 13:57 31.januar 2017.

    Spoštovani - odpovejte komplet pakete , srfajte lahko preko GSM ja , bluetooth povezava na PC , za Facebook in G-mail bo zadosti. Če nas bo dovolj odpovedalo kompletne pakete za ene 2 meseca - bodo T2 Simobil , Telekon ...prikaži večkon - in ne nazadnje POP sekret tenko piskali !! Potrebn je TOTALNI UPOR !!!

  • tomislav 11:11 31.januar 2017.

    To je vsiljena zamenjava za propadli projekt pop-non-stop. Njihovih programov zaradi stalno ponavljajočih in brezveznih filmov ne gledam že več kot 10 let in glede na način, ki se ga grejo, lahko zaradi mene propode cel pro plus.

  • boogin1 12:12 31.januar 2017.

    sklenem pogodbeno razmerje z drugim ponudnikom internetnih storitev.Sicer ne pričakujem naivno, da boste ugodili mojim zahtevam, ker ste se najbrž že odločili, da ne boste delali v korist svojih naročnikov in če ste se tako odločili, potem mi ...prikaži več prosim ne pišite nepotrebnih razlag in zavajanj, enostavno napišite, da vam ni za moj denar in sporočite datum s katerim boste prenehali ponujati svoje storitve po ceni, kot smo se sporazumeli v pogodbi.

  • mačkon 13:07 31.januar 2017.

    zanimivo, da so vsi proti podražitvi, podaš "rešitev" in sta dva ki jima to ni všeč, .... mogoče admin???? isti drek so vsi mediji v slovenistanu!!!!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:42 31.januar 2017.

    Tole sem dobil za odgovor na podražitev na FB strani Telekoma in še en moj odgovor njim.Vse je jasno,kanede.Telekom Slovenije , pogoj družbe Pro Plus, ki izdaja programa POP TV in Kanal A, je bil, da oba programa ...prikaži več uvrstimo v osnovno programsko shemo. Umik posameznih TV-programov iz programske sheme za posameznega naročnika ni možen. Ne želimo, da prekineš naročniško razmerje.Všeč mi je · Odgovori · 3 urMe zanima kdo vodi firmo Telekom,a je to Pro plus ali ste to vi oz.vaši tržniki?Namesto,da ste vi postavljali pogoje so to namesto vas naredili Pro plus ali TV Commercial?Očitno vam za naročnike ni mar,važno je samo to,da so nekateri fino zaslužil brez...Prikaži večVšeč mi je · Odgovori · 1 · 33 min

  • boogin1 12:12 31.januar 2017.

    https://www.t-2.net/novice/pravno-obvestilo-o-prilagoditvah-ponudbe-z-dnem-132017 , je razbrati, da ne delate v dobro naročnikov oz. da delate v dobro kapitalističnih produkcijskih hiš, ki vam storitev ne plačujejoIn da svojim naročnikom, ki vaše storitve plačujemo ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov ...prikaži več oz. ste se raje odločili, da boste delali v škodo svojih naročnikov, ki vaše storitve plačujemo in svojim naročnikom vsilili programe, ki jih naročniki ne želimo ne plačevati ne gledati.Oranžni paket sem vzel in ga še naprej pričakujem po akcijski ceni 52,99 EUR za vezavo 24 mesecev in tudi po končani vezavi nisem pripravljen plačati več kot je bila polna cena paketa ob sklenitvi to je 59,99 EURProsim, da me o odločitvi pravočasno obvestite oziroma mi omogočite, da prosto izberem tiste programe, ki jih želim gledati in plačevati in ne tiste, za katere ste se vi odločili izsiliti naročnike, da sklenem pogodbeno razmerje z drug

  • ginko 13:51 31.januar 2017.

    mačkon / danes, 11:59Jaz bom naredil tako, da bom ročno napisal položnico in znesek plačila znižal za višino podražitve, basta ......to bi morali narediti čisto VSI !!!!!!!!mačkon - točno to. Treba je tej bandi pokazati, da ne bo ...prikaži več posiljevala nas državljane z nečem, kar ne želimo - še najmanj pa na ukaz.

  • tiger.macek 16:32 31.januar 2017.

    Evo takole. Pri T-2 odpovedal paket in vzel samo internet. Ko bodo zagotovili, da povišanja naročnine ne bo, se bomo pogovarjali spet. Bil sem pri T-2 od vsega začetka.

  • izRODEk 08:46 31.januar 2017.

    Pred očmi vseh se dogaja očitna kraja pravic - vsakemu je jasno, da bi moral obstajati paket brez ProPlusovih programov, da bi kupci imeli izbiro.Tiho so čisto vse institucije v državi, ki bi morale to po uradni dolžnosti preprečiti.<br ...prikaži več />Slovenija postaja Kosovo - ni država pač pa mafijska združba. Slej kot prej bodo pripeljali v situacijo, ko bodo prvi pogumni možje pravico vzeli v svoje roke. Na koncu bodo s prstom kazali v njih, v resnici pa so bili v to pahnjeni s strani norcev na oblasti kot je Cerar in podobni psihopati.

  • boogin1 12:11 31.januar 2017.

    Tole sem poslal svojemu ponudniku, kateremu se vem je*e za naročnikeSpoštovaniPri vas imam naročen oranžni paket po akcijski ceni 52,99 EUR vezava za 24 mesecev in dodatno VOYO.Na spletni strani: http://www.zurnal24.si/zaradi-placevanja-pop-tv-druga-podrazitev-v-istem-dnevu-clanek-285050 in https://www.t-2.net/novice/pravno-obvestilo-o-prilagoditvah-ponudbe-z-dnem-132017sem prebral ...prikaži več informacijo, da nameravate podražiti pakete najbrž zaradi plačljivih programov POP TV-ja, ker ta programska hiša od 16.1.2017 dalje zahteva plačilo za svoje programe.Če in ko nameravate to storiti, potem vam s tistim dnem takoj odpovedujem vse naročeno, saj mi najbrž oz. zagotovo zaradi kartelnega dogovora s Produkcija Plus Storitveno Podjetje D.O.O. Ljubljana Ne boste omogočili prosto izbiro programske sheme oz. programov, ki jih želim oz. ne želim gledati.Na strani https://www.t-2.net/novice/pravno-obvestilo-o-prilagoditvah-ponudbe-z-dnem-132017 , je

  • Rado Stajnko 14:30 31.januar 2017.

    in še nekaj, zakaj ne gledate pravih oddaj, filmov, dokumentarcev in vsega mogočega na - you tube in ne smrad od psevdo slovenske tv. Ta gnoj imam v glavnem zaradi poročil , ostalo je absolutna (ne relativna) nula. Ko pa ...prikaži več želiš, kakšen posnetek iz RTV arhiva, ki bi ga seveda plačal, te na kratko odpravijo, češ da tega in podobnega nimajo, čeprav si pred letom dobil insert željenega prav od njih. In na koncu so nekaterniki še užaljeni, če jih kritiziraš - njih nedotaknjene in varovane od države (ja seveda, saj so državno trobilo).

  • Modriportal 14:32 31.januar 2017.

    Glede na vse, kar se dogaja na tem področju, ko nam vsilijo nekaj, kar bi po vseh pravilih morala biti izbira, upam, da vsi potrošniki lahko upravičeno pričakujemo od uradne Zveze potrošnikov Slovenije ustrene korake in ukrepe, da se nasilen ...prikaži več vzem denarja nam, ki redno plačujemo, pač to prepreči.Že "prostovoljni" RTV prispevek stoji na precej majavih nogah? Sedaj pa še "obvezno" prostovoljno gledanje programov ponudnikov, ki so se pač tako odločili, da bodo mastno zaslužili od ubogljivih potrošnikov... Pa kje ste uradne institucije, da se ob takih primerih ne postavite v bran...? Hvala!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.