Šport /sport/kolesarstvo
61318 ogledov

Pogačar z norčevanjem iz Van Aerta padel v nemilost Belgijcev

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 13:32 03.julij 2023.

    A zdaj ste pa že tukaj začeli deliti!!! Anja1956 ne se preveč napihovat, da ne boš počila. Oba kolesarja sta naša - slovenska, zato navijamo za oba, oz. za vse naše športnike, ki so zelo uspešni. Trola zoprna, da ti ni para!!!!

  • tim6 11:36 03.julij 2023.

    In ti to veš kako?? Ljudje ki ga poznajo in delajo z njim pravijo da je ok. Brez dvoma pa so antipatično te naduvani Belgijci ala Van Aert in Rejci ki jih je samo rit in sapa. Ti pa predlagam ...prikaži več da prvo pomete pred lastnim pragom in ne komentira v imenu drugih🤔

  • Pepe007 15:23 03.julij 2023.

    Kolegu je povedal, kar je videl od blizu. Kaj je tu posebnega in za kako norčevanje gre?

  • Alpin 18:23 03.julij 2023.

    Zoprna si ti! Ali pa bolana?

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:51 04.julij 2023.

    Ne prenesejo šale na tuj račun,na naš pa

  • Friderik1950 12:12 03.julij 2023.

    Gesta je smešna, pa lahko rečemo, da se je pošalil in nič drugega. Sj je dovoljeno, a ni.

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:28 03.julij 2023.

    Očitno Belgijci ne poznajo pregovora, "kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima". Po domače pa bi lahko tudi rekli, kdor preveč taktizira na koncu po p... dobi! Bravo za Francoza, Tadej pa je še enkrat več dokazal, da se lahko ...prikaži več v zaključkih etap enakovredno bori tudi z izkušenimi sprinterji, kar še zdaleč ne velja za drugega velikega favorita Toura Jonasa Vindegorda.

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:52 04.julij 2023.

    Anja si že vzela tablete ?

  • Kmodri 17:53 03.julij 2023.

    Snežinke, pa to!

  • janez093 13:06 03.julij 2023.

    In kaj imate od teh opic, ki se še vedno skrivajo za maskami,..le kaj bodo svojim otrokom čez leta povedali,???Vsi svobodno dihamo, le prodane duše farmacije ne,...

  • Anja1956 11:18 03.julij 2023.

    Slovenci navijamo za Rogliča ! Za Pogačarja navija neka Gorencev, drugače pa ga ne maramo , ker je zoprn ! Zoprn , pa je tudi ostalim Evropejcem , ne samo Belgijcem !

    • timja 11:41 03.julij 2023.

      ni jernejčka da bi ti napisal za koga navija...on za ukronacije, ne za vana

    • janja76 11:55 03.julij 2023.

      No, jaz nisem Gorenjka in navijam za Pogačarja. Kjer tekmuje Roglič seveda tudi zanj. Mi je pa Pogijev način dorkanja veliko bolj všeč, ker ne cinca in na uč zgleda vse skupaj res lepo. Prav tako pred kamerami še nisem ...prikaži več opazila, da bi bil zoprn. Govorite na pamet, kot lahko jaz za vas na pamet povem, da ste nergačica, ki ji ni nič prav.😁🤷

    • jjjaaannneeezzz 12:15 03.julij 2023.

      Vedno se najdejo troli in trolke, omejene s svojim nazorom in čustvi.

    • Anja1956 12:21 03.julij 2023.

      Nekateri ne spremljate Eurosporta, ste bolj zaplankani lokalci ! Gorenjci?

    • Avatar Zoran
      StarMačk 12:45 03.julij 2023.

      Pravi Slovenci navijamo tako za Rogliča, kot za Pogačarja, kakor seveda tudi za vse ostale naše vrhunske kolesarje! Prepričan sem, da je tudi velika večina Pogijevih navijačev na Giru navijali za Rogliča, kakor danes navija velika večina navijačev Rogle na ...prikaži več tem Touru za Pogačarja! Če pa sta oba na isti dirki, potem pač ima vsak pravico do svojega favorita! Tisti Slovenec, ki danes navija za Vindegorda samo zato, da ne bi zmagal Pogačar, bi se moral pogledati v ogledalo in globoko zamisliti!

    • Anja1956 13:12 03.julij 2023.

      Roglič ima v Sloveniji in Evropi 100x več navijačev kot Pogačar ! In to vam bo javno povedal vsak športni novinar na zahodu !

    • jjjaaannneeezzz 13:50 03.julij 2023.

      Anja, ti si za v penzijo (po letniku sodeč). Haha. Pogačar ima precej več sledilcev kot Roglič. Ampak to ni važno. Mi navijamo za vse naše. Za VSE. Mimogrede, h kateri rasi pa se ti prištevaš, da si tako razgledana?

    • timja 13:57 03.julij 2023.

      anja lepo ti je razložil star mačk....enako sem hotel napisati zaplankani gospe, da tudi štajerci navijamo za oba in VSE slovence- vsaj normalni del nas!!!!!

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 15:01 03.julij 2023.

      anja s strinjam s tvojimi zapisi, čeprav sem Gorenjc! Pogačar je prepotenten pizdek in zaljubljen sam vase !!

    • tamara8 15:51 03.julij 2023.

      Točno tako Anja, Slovenceljni morajo pač pokvariti svoje uspehe z debilnimi komentarji!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.