Šport
112581 ogledov

Nekdanja rumena majica o zmagi Pogačarja: "Na bruhanje mi gre"

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • brina73 13:12 21.september 2020.

    Na tako vrhunskih prvenstvih niso zaželene zmage malih nepomembnih držav. Menda je jasno, da je vse povezano z denarjem. Res noro, da sta slovenska kolesarja ukradla šov velikim, nemalokrat ošabnem in pokroviteljskem zahodu Evrope.

  • Ender3 13:49 21.september 2020.

    Pa smo mislili, da imamo zavist samo slovenceljni v genih. To ni nič presenetljivo, ko gre za velike in male nacije.

  • arthur 16:43 21.september 2020.

    Možakar si je uspel nadeti rumeno majico, ko so bili prvi trije Riis, Ullrich in Virenque. Takrat so imeli vsi tako gosto kri, da je vampirji ne bi pili, pač pa mazali na kruh. In on bo zdaj pridigal o ...prikaži več dopingu. Sicer pa, kako že pravijo? It takes one to know one.

  • jakec1575 14:46 21.september 2020.

    najprej naj se dokaze. potem pa o krivih.

  • user 15:47 21.september 2020.

    Doping je povsod kje je denar. V tenisu, kolesarjenju, košarki, nogometu, smučanju.... Več je denarja, več je kemije. Smrdi do neba na kemijo. A to neumnih navijačev ne moti...

  • Avatar olor
    olor 10:38 22.september 2020.

    Iz srca privoščim našim. Ampak res me skrbi, da jima nebi nekoč nekaj nedovoljenega očitali.

  • SonnyBlack 20:52 21.september 2020.

    slovenija je mala drzava drzi,samo tokrat je bila pac najvecja...zal francozi,ste premali,da bi tukaj mesali karte...vse kaj so francozi dosegli bilokdaj,tega niso dosegli brez tuje pomoci... naj bojo tiho in si naj pecejo svoje baguete pa tako

  • banedih461 22:52 21.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • munja 08:45 22.september 2020.

    Zdaj bomo priča vseh sort obtoževanj in podtikanj. Naj svoje domneve podkrepijo z dokazi, ne pa govorit nekaj na pamet, da bomo vedeli, kaj je res in kaj ne.

  • Avatar Anniskossa
    Anniskossa 00:36 22.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.