Šport
19522 ogledov

Pogačar: Vem, da je Primož razočaran, a...

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jgm 10:47 25.september 2020.

    Primož ga je ves čas dirke obravnaval kot mlajšega brata in dovolil, da se je šlepal zraven, namesto, da bi dobil več prednosti pred njim. Ta naivnost ga je stala zmage.

  • Stanislav Petek 09:23 25.september 2020.

    MUNJA, VSE SI LEPO NAPISAL! TRI TEDNE GA JE BOŽAL, KADAR KOLI JE IMEL PRILOŽNOST, GA TREPLJAL IN SE MU SMEHLJAL, A NA KONCU GA JE NA VELIKO NATEGNIL! ZA MENE JE ZMAGOVALEC PRIMOŽ! A TADEJ JE EN VELIK LUMPEK! ...prikaži več ČAS BO POKAZAL, KDO JE TADEJ! PRIMOŽ GLAVO POKONCI, KER TI SI ŠAMPION IN FANT OD FARE!

    • munja 11:46 25.september 2020.

      Tudi zame je zmagovalec Primož in iskreno mu želim vse dobro in še veliko zmag.

  • munja 09:12 25.september 2020.

    Oba sta bila res izjemna in vse čestitke. Se pa pri Pogačarjevih besedah čuti vseeno rahlo sprenevedanje, da ni vedel, da bo prvi. Saj jih pomočniki sproti obveščajo o situaciji tekom cele dirke.

  • Avatar Zala
    Zala 09:22 25.september 2020.

    pogačar, daj spokaj in pusti Primoža pri miru. Gobcaš, da bi nekaj prikril. Bo čas pokazal, kaj je to.

  • francek 11:56 25.september 2020.

    Da je Primoža premagal za 2 minuti je zeeeeelo sumljivo

  • Buča Pepa 12:06 25.september 2020.

    Vse v redu in prav, vendar naj se že neha zahvaljevati ekipi, če že naj se zahvali Vismi, katera ga je več šlepala kot UAD.

  • marsal22 17:26 25.september 2020.

    čez kakšen mesec ali leto , bodo Pogačarju to zmago odvzeli !

  • gorazd3 11:44 25.september 2020.

    Spominja me na krajo Tepesa v Planici.Zmage se je veselil kot bedak ,ceprav je ukradel P.Prevcu svetovni pokal ter podaril Freundu.Take sportnike ne maram.Ta pogacar je isti kaliber.Upam da je le muha enodnevnica.

  • rosogay119 18:52 25.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. quality9.best

  • rosogay119 18:52 25.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. quality9.best

  • darjan39 13:29 25.september 2020.

    Šlepal si se luzer...verjetno pa tako ali tako na poživilih cela tota karavana. Oz. na substancah, ki še ne veljajo za poživila, bodo pa kmalu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.