Slovenija
14 ogledov

Poglede Slovenije ukinjajo

Komentarjev 38
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Mkovac22 00:00 10.julij 2013.

    Kako da sploh spremljaš televizijo. A ni to zate premoderno? Beri kakšno staro knjigo o titu.

  • Scott 02:35 10.julij 2013.

    Vsako leto preživimo vsaj 14 dni v Sloveniji pri sorodnikih!Ne nameravamo pa se (še)vrniti za vedno, ker nam je tam kjer smo lepo.Znatno premlada je naša družina, da bi imela kakršnekoli grehe, še posebej pa ne takšnih na kakršne mislite.<br ...prikaži več />Veste vse več mladih(27-35 let) brez grehov prihaja iz Slovenije k nam za vedno; iskreno se 1x vprašajte zakaj.?

  • Scott 02:36 10.julij 2013.

    Vsako leto preživimo vsaj 14 dni v Sloveniji pri sorodnikih!Ne nameravamo pa se (še)vrniti za vedno, ker nam je tam kjer smo lepo.Znatno premlada je naša družina, da bi imela kakršnekoli grehe, še posebej pa ne takšnih na kakršne mislite.<br ...prikaži več />Veste vse več mladih(27-35 let) brez grehov prihaja iz Slovenije k nam za vedno; iskreno se 1x vprašajte zakaj.?

  • bronco 10:38 10.julij 2013.

    smešno je, da slak povabi goste v oddajo, ko pa želijo dejsnsko kaj povedati jih prekinja in napeljuje k odgovoru ki ga sam želi slišat..

  • maresem 17:28 09.julij 2013.

    To politično, skorumpirano bando, levo in desno, bi bilo treba zradirat iz te SLO, prej ne bo idile na SLO.

  • macko 17:50 09.julij 2013.

    slakova oddaja je bila res nekoliko "rumena", a vseeno je tole svinjarija brez primere,ga, horvat petrovčič, in g. lombergar ! v bodoče bom tu dodal predpono tovariš-ica.slak, ti pa se spomni latina iz HTV, tudi njega so umaknili, ...prikaži več a demokracija vedno najde pot.p.s. čestitke za oddajo...

  • zic 00:30 10.julij 2013.

    pa jutri naj še razloži kako ga lahko javni zavod plačuje skoraj 5000 evrov na mesec!!?? pa tolk je lajal o javnih uslužbencih in tudi sam je plačan iz javnega denarja in to zelo veliko, neprimerljivo z javnimi uslužbenci...kako je ...prikaži več možno, da tako veliko!!?? med.sestre, kuharice, vratarji, tajnice, kururji, vzdrževalci pa ne prinesejo niti 600 eur domov, ker se varčuje...A Slaku pa ni potrebno varčevat!!??

  • alfredo 18:21 09.julij 2013.

    TV Pozitivna Slovenija

  • zic 20:23 09.julij 2013.

    po eni strani jih razumem po drugi pa ne...Meni osebno sploh ni všeč, da mediji krojijo življenje v državi s svojimi prenapihnjenimi novicami. Večinoma poročajo preveč agresivno in tudi izmišljotine so vmes, raji pa čim ponudiš kost zagrabi.....Slak mi je ...prikaži več pa zoprn do amena, ne pusti človeku niti, da pove do konca...on si eno resnico pospravi v glavi in drgne, v bistvu pa nima vedno prav. On je navaden voditelj in poročevalec, ne pa da stalno vsiljuje svoje mnenje....nisem za agresivno novinarstvo, ker tale svoboda novinarska naredi več škode kot koristi.....to je pač moje mnenje!!!

  • sprehajalec 22:31 09.julij 2013.

    Edina oddaja, kjer sem čakal četrtek, da jo bom pogledal. Pa še kakšni odmevi. To je vse na RTV Slo. Drugo je kot že vedno, zadnjih 50 let. Na svojem portalu, so začeli cenzurirati in metati ven komentarje, ...prikaži več pod krinko nestrpnosti. Enako zgodbo kot s Slakom so imeli Hrvati z Ivico Latinom skoraj petnajst let nazaj. Torej so Hrvatje svetlobna leta pred nami. Nam je bilo očitno predobro, pa ni nič narobe s tem, če ne bi bilo vse na puf. Kot nekoč. Morda je čas za Portal Svobodna Slovenija kje čez mejo?

  • Erik Krivec 22:37 09.julij 2013.

    Meni se je zameril, ko je tako glasno propagiral krčenje in "šparanje" v JU, sam pa se zlagal ,pred vsemi gledalci, o višini svoje plače. In ta ni bila 3500 bruto, kot je dejal, pač pa kar 5000 € bruto. ...prikaži več Ja, jasno je, šparat bo treba. Sam ne se norca delat iz nas folka. Od takrat naprej sem uvidel, da je vse po vrsti le mazanje oči. Jaz žal, še, nisem tako študiran kot moja žena s sedmo stopnjo izobrazbe, ki uči na šoli in domov prinese vsak mesec 1100€ plače netto (20 let delovne dobe). Samo on je pa ta znesek potrojil in res ne vidim kaj naj bi on delal več. Sorry, ampak, če to jaz v službi naredim, letim pa ne samo skozi vhodna vrata, pač pa tudi skozi okno. Eni si pač lahko vse dovolijo. Sicer sem oddajo rad gledal, samo resnično dvomim v njegovo poklic(a)no objektivnost.

  • Veteran 22:44 09.julij 2013.

    Odaja je bila predraga in neobjektivno vodena oz. politično usmerjena samo proti določanim osebam zato je prav, da jo ukinijo in po možnost postavijo novinarje na cesto, da bodo vedeli kakšno je življenje brez zaščite.

  • 1111 16:54 09.julij 2013.

    me ne čudi, saj je Slak bil v zadnjem cajtu kar precej nesramen in pokazal, do koga ima lepo besedo in koga ne mara...za tako odajo bi moral bit nekdo, ki je politično neopredeljen in precej ostrega in poštenega jezika, ...prikaži več ampak, to je v tej pokvarjeni deželi nemogoče, torej prav, da so jo ukinili!

  • 1111 16:55 09.julij 2013.

    ...se motiš, na PLANET bo šla! ;)

  • Oxxo 20:17 09.julij 2013.

    Osebno mi je Slak tudi zgrešen voditelj. Zaletav, nesramen do večine gostov, ne zna kvalitetno podati svojih misli in vprašanj - skratka s svojim nastopom in pristopom je postal preveč zatežen in težko gledljiv.Zato oddaje ne bom pogrešal... še najmanj pa Slaka

  • Oxxo 20:18 09.julij 2013.

    Pridi v Slovenijo Scott... ne pa srat preko luže... Aja nimam jajc... so grehi (pre)veliki in se ne upaš vrnit!

  • vrtnica 20:56 09.julij 2013.

    Ne preseneča,čiste udbaške metode.....,bolj objektivne novinarje in objektivno poročanje je potrebno ustaviti,ko predstopijo mejo,ki jo je začrtala leva politična elita,ki praktično obvladuje tudi ves medijski prostor.

  • mirko 22:22 09.julij 2013.

    Ne, seveda ne, ampak je treba vso komunistično svinjarijo, ki se dogaja v tej državi pomest pod preprogo. Na koncu itak gre na račun naroda, narod vse plača. Edino odajo zaradi katere sem sploh prižgal televizor sedaj ukinjajo in to ...prikaži več z komunističnim tajnim dekretom iz Murgelj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.