Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
2796 ogledov

"Poglej se vendar!"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • smejka 15:28 12.november 2017.

    Ko bi se lahko uskladili, bi bili obe zadovoljni.Drži, opaznejša je debelost in o njej se zraven reklame za čokolado govori.Kolegica, ki pa je presuha(želi si nekaj kg pridobiti), pa je naletela na gluha ušesa celo tam, kjer je pomoč ...prikaži več pričakovala.Nobenemu ni lahko, če se ne počuti dobro.

  • Žirafa 16:48 09.november 2017.

    Bravo, Barbara!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:25 09.november 2017.

    dokler se poćutim dobro se mi jebe za kg............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

    • Žirafa 16:50 09.november 2017.

      Super, všeč mi je tvoje razmišljanje. Tudi sama se počutim dobro, čeprav sem bila vedno presuha. To pa moti mnoge, predvsem debele ljudi, in skoraj vsakodnevno poslušam "nasvete" tipa "Pojej kakšen sendvič". Kaj ko bi ti kakšnega manj, če že ...prikaži več sledimo tvoji logiki.

  • carolina1 18:08 09.november 2017.

    Če je res, da iščete pomoč, vam že samo zaradi spomina na čudovito gospo Božo želim vse najboljše!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.