Slovenija
39823 ogledov

Pogoj PC za vse? To pravi Bojana Beović!

Komentarjev 45
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • PaPajapopi 17:00 01.oktober 2021.

    MS , ti cepljeni nimaš kaj zahtevati. Lahko se samo po trepalnicah mečeš.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 18:07 01.oktober 2021.

      MS ves užaljen ker se je šel cepit in je še vedno bolan. Cepi se še enkrat, it works. Really.

  • lovro4 18:30 01.oktober 2021.

    Strokovna skupina, he,he. Ta je dobra. To je navadna stoka (govedo) in ne stroka. Če so oni stroka, smo vsi stroka. Ne me basat. Kup budal in lopovov. Če si PCR pozitiven in te povozi vlak, ta stoka pravi, da ...prikaži več si umrl za covid. To je ta, naša, stoka.

    • Dusan12 22:35 01.oktober 2021.

      Lovro, imam občutek, da si ti eden redkih s privilegijem, da te je cepil sam mag, Dejan Židan v glavo

  • lovro4 18:23 01.oktober 2021.

    Mene pa zanima, pri vseh silnih miliardah, za kolikor so nas zadoližili, koliko bolnic so zgradili in za koliko se je torej povečalo število bolnišničnih postelj? Aja, že vem! 0, nada, zero! Banda nacistična, lažniva, pokvarjena. In zakaj ne povedo ...prikaži več števila umrlih zaradi cepljenja, ki ga objavlja EMA? Samo uradne podatke bi rad, nič drugega. Ne, barabe pravijo: 2 pri nas!

    • Ender3 21:00 01.oktober 2021.

      lovro4,👍v razmislek politiki in odličevalcem, v Srbiji so v obdobju krize, zgradili tri prave kovid bolnišnice z več kot 2000 opremljenimi posteljami. In če oni opravijo tudi 26tisoč testiranj dnevno, jih naši več, kot 6 tisoč ne zmorejo. Ob tem, ...prikaži več še eno vprašanje, kam odtegajo vsi ti silni denarji za zdravstvo, če je tako podhranjeno in neučinkovito. ? In sedaj so vse sile uperjene proti temu, da se zdr.sistem ne zlomi. Zgoraj omenjeni, prepozno je, in čas bi že bil, da nekdo odgovarja za to.

  • becar 17:12 01.oktober 2021.

    Vi lahko razmišljate kolkor čete, ne bo vam uspelo :)

  • antitrust 17:18 01.oktober 2021.

    PC? Očitno so nekateri prespali včerajšnji dan.

  • johanna 17:26 01.oktober 2021.

    Zmesalo vam se od denarja, se drogirate? Ali si zelite hitro napustiti svet? Ne se hecat ker bo kmalu prepozno za nazaj.

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 18:31 01.oktober 2021.

    Grše kot govoriš, grši si in grše izgledaš. Samo povem.

    • Ender3 21:04 01.oktober 2021.

      @hvala za komentar, rek si je, vredno zapomnit ! 👏👏👍

  • Gigiiinjo 17:56 01.oktober 2021.

    oni bi res radi da je 50% ljudi na čakanju. Me zanima kako dolgo bi to funkcioniralo ja

  • Avatar F16
    F16 18:55 01.oktober 2021.

    Prosim za realne podatke koliko koliko cepljenih zaseda bolniške postelje! 1+1=2. In sedaj nas žigosate za teoretike zarote ker ne sprejmemo da je 1+1=1 oz katerokoli število vam na koncu odgovarja. Igrate se z usodo ljudi! Vendar se bodo tudi ...prikaži več ti ljudje začeli igrati z vašo!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 18:52 01.oktober 2021.

    Preprosto ni možno obvezno cepljenje s temi cepivi po nobenem zakonu, niti takšnega zakona ni moč sprejeti...Banda zarukana...

  • alenka6 20:50 01.oktober 2021.

    Strokovna skupina bi morala glede na vse napake nepreklicno odstopiti. Sramota.

  • Avatar jate
    jate 17:39 01.oktober 2021.

    beovička se ti hecaš? bi rada da še kdo umre?da ne boš ti na vrsti?

    • lovro4 18:32 01.oktober 2021.

      Ne bo na vrsti. Nihče se ni v resnici cepil od teh barab, z vlado na čelu. Saj niso te vrste idioti.

  • vzev 18:56 01.oktober 2021.

    Še sreča, da kaj takega v gospodarstvu sploh ni možno. Kaj če se npr. v podjetju noben vzdrževalec ne cepi (poznam kar nekaj takih)? Potem če pride do okvare, lahko cela tovarna ustavi proizvodnjo. In vzdrževalca ne moreš kar tako nadomestiti.

    • smoljo 20:04 01.oktober 2021.

      Si predstavlaš te strokovnjake za vzdrzevalce v gospodarstvu ,haha jaz si jih gladko ne .lastniki firm da bodo pristali na take fore,nikoliii

  • krucefiks 19:52 01.oktober 2021.

    samo če me boste držali pa na silo cepli je možno,ni šans da se cepim ,lažniva stroka preklemanska

  • rd2dmk2 20:58 01.oktober 2021.

    minister poklukar.. govorili ste, da ste vi in vaše legije šolani in izobraženi, da ste zaupanja vredni strokovnjaki..pa je prišel veliki sultan, pa rekel PC naj bo. in ste pokleknili in poljubili tla ter šli v akcijo.. in naredili strokovno ...prikaži več veleumetnijo.. ja.. to rata samo slovenski šolani stroki. cepljenje je hitrejše od testiranja. le kako vam to rata? če se cepiš dobiš potrdilo da si PCT prej kot pa ga dobiš če se greš testirat s HAT. zame ste samo grabežljiva, presrana ničvredna st(r)oka.

  • eminenca 21:38 01.oktober 2021.

    norci s korci ... to je pa že višek

  • molka 22:20 01.oktober 2021.

    strokovni laznivci eden bolj laze kot drugi

  • meta59 15:03 03.oktober 2021.

    "enormnega “konflikta interesov” prof. dr. Bojane Beović, v času “koronske krize”? Bo sledil verodostojen odgovor na to vprašanje? RS, KPK, PV, sodišča ???????Najprej PV, ki jo je izbral in nastavil.

  • Dusan12 22:30 01.oktober 2021.

    Tretji teden sem že na jugu Italije, Neapelj, je v maskah, tudi na ulicah, mladi in stari, ni problema, ko govorom z ljudmi in jim povem, kakšen cirkus počnemo mi v Sloveniji, ne morejo verjeti, da je narod tako primiteven, ...prikaži več skoraj sredi Europe, pa brijemo norce z zdravjem, tukaj je red in nikomur ne pride na misel, da se po mestu sprehajal brez maske, velika večina je cepljenih v drugo, tudi mladi, pa Fajonka kje živiš, a se v Bruslju sprehajaš brez maske, po hodnikih parlamenta brez maske, ali

    • Avatar jate
      jate 06:31 02.oktober 2021.

      oni imajo maske da jih mafjožoti ne prepoznajo,mar ne veš da tudi mafija ima dobiček od kovida in če doli ne ubogaš,potlej sledi veliki POK

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 06:56 02.oktober 2021.

      Ti si na jugu Italije le s prstom po zemljevidu, v resnici v neki kleti sredi Ljubljane nabijaš neumnosti za prgišče evrićev, ki ti jih Janez plačuje iz ukradenega državljanskega denarja...

  • Avatar MS
    MS 16:55 01.oktober 2021.

    Doživeli smo skrajno huliganstvo pred parlamentom agresivnih proticepilcev ki so se fizično znašali nad hramom demokracije. Kdo so ti ljudje? Mi, cepljeni – smo ogorčeni! Mi zahtevamo PCT! Hočemo svoje pravice! Stop širjenju okužb! Več kot milijon nas je! V ...prikaži več! V zdravstvu, v domovih za ostarele, v šolstvu bi osebje moralo biti obvezno cepljeno! A politika si ne upa. Premier nima jajc! Čas je za slovo.....

    • Avatar jate
      jate 17:39 01.oktober 2021.

      mršššš

    • Gigiiinjo 17:57 01.oktober 2021.

      hram demokracije? Ne me jebat kake kvasiš. Okužbe se lagano širijo in se bodo kljub PC pogojem širile glede na to da cepivo ne preprečuje širjenja :)

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 18:05 01.oktober 2021.

      Lol, MS manipulator. Tole je od začetka siljenje in posiljevanje. Vsak ga čuti brez besed. Enih pač ne moti posiljevanje in manipulativna laganja. Sploh pa če fac ne ločiš kdo je iskren in kdo ne, tvoj minus.

    • lovro4 18:26 01.oktober 2021.

      Ti, cepljeni, MS, ne blebeči in se postavi vrsto za 3. šus. In zaradi vas so 80% polne bolnice, da boš vedel, lolek. Tega ti kajpak ne povedo, ti pa, siromak, tega ne znaš pogledati, recimo kako je v drugih državah.

    • Kirka 18:37 01.oktober 2021.

      Skrajno huliganstvo? MS, tebi se je res odpeljalo. Ko bo pred "hramom demokracije" zavladalo skrajno huliganstvo, vladi ne bo več pomagal niti vodni top, ne solzivec, ne horde robocopov. Upam, da do tega ne pride. Ti pa ob milijonu precepljenih, ...prikaži več najmanj 600 000 prebolelih (izjava Beovičeve v začetku 2021) in 240 000 otrok do 14 let nehaj trapat o cepljenju. Cepljenje očitno ne pomaga, ukrepi vlade pa so bedasti in politično motivirani.

    • Avatar MS
      MS 18:44 01.oktober 2021.

      Primitivnost, agresija, neukost to se generalni atributi tukaj združenih antivaxerjev! A šiba se najde za vsako rit! Danes je med hospitaliziranimi kar 72% necepljenih! Vi kar vztrajajte Lovro, Jate, Gigiiinjo! Ja in vam v veselje v ponedeljek sem prejel 3. odmerek!

    • vzev 18:57 01.oktober 2021.

      MS, manj kot milijon vas je. Veliko kdo se je cepil, ker je bil v to prisiljen, drugače je pa proti PCT pogoju.

    • Avatar MS
      MS 18:59 01.oktober 2021.

      V primeru covida-19 upoštevam samo mnenja strokovnjakov – mnenja zarotnikov, šank-znanstvenikov me ne zanimajo, ker niso podprta z ničimer, razen z mnenji drugih zarotnikov ki pljuvajo po zdravstveni stroki! Bi se dal kdo od vas tem šank- strokovnjakom operirati? Verjetno ...prikaži večo ne. Upošteva pa se njihovo mnenje, ko o virusih, obolevnosti, poteku bolezni in cepljenju pišejo takšne bedarije, da človeka resnično boli glava ...

    • dani5 19:19 01.oktober 2021.

      MS Ojoj, pa še vedno nisi izoliral virusa, pa si že na tretji dozi. Veliko sreče pri tej tvoji stroki.

    • marko345 19:30 01.oktober 2021.

      Danes v Celovcu. Maske obvezne samo v lekarnah. Ampak vsi ki so cepljeni povsod tudi zunaj nosijo maske, necepljeni pa jih ne nosijo. Vprašam človeka zakaj nosi masko, če je cepljen. Ocgovori, ker se boji okužbe od tistih, ki niso ...prikaži več cepljeni in tudi ni jim treba nositi mask. Torej kdo koga terorizira je jasno, ampak nobenih protestov, vse mirno, zamislite se- sam sem cepljen, brez problemov. Lp

    • krucefiks 19:53 01.oktober 2021.

      Kaj sploh komentirate z MS ,pustite jerka naj se sam s sabo ukvarja

    • nenad_brigita 19:58 01.oktober 2021.

      Pojdi hitro po tretji odmerek, po možnosti te naj cepijo z dvojno dozo Janssena. Te bo tvoj firer štel za kolateralno škodo.

    • smoljo 20:11 01.oktober 2021.

      Ms,bog ti požegnaj vse odmerke katere boš prejel,pa za povrh se vsaj zmen za dober plac pol ...ko si tako koristen druzbi ,take ma rad

    • Ender3 21:21 01.oktober 2021.

      MS, večkrat sem ti dejal, ne dajaj se v zobe z argumenti svojih strokovnjakov. Resnično me zanima, kakšen aktivist stoji za tvojim up.imenom. Nič te ne ustavi, nič te ne prepriča, vztrajaš in se vsakokrat smešiš brez pravih kontra/argumentov. Številke ...prikaži več ti še vedno veliko pomenijo, ampak z njimi se ne bo rešilo krize, tudi tiste ne, ki šele prihaja.

    • Avatar MS
      MS 23:55 01.oktober 2021.

      Ender3, Ob vsem spoštovanju tvojega študija težko verjamem da ti lahko ovržeš kar sta ugotovila Ameriško združenje farmacevtov in Ameriško združenje farmacevtov zdravstvenega sistema ki sta se pridružila AMA in objavila izjavo, ki odločno nasprotuje naročanju, predpisovanju ali izdajanju ivermektina ...prikaži veča na za preprečevanje ali zdravljenje COVID-19. Ti domišljavo trdiš nasprotno in se smešiš!

    • Avatar MS
      MS 00:05 02.oktober 2021.

      Ender3. večkrat sem ti dejal, ne dajaj se v zobe z argumenti svojih šank- strokovnjakov in raznih abotnih teoretikov zarote! Končno trdiš da si študiral medicino! Žal mi je, a resno sem začel dvomiti v tvoje medicinsko znanje in razgledanost! ...prikaži več! Dajal si vtis razumnega komentatorja! Danes pač ne več! Žal!

    • krucefiks 08:26 02.oktober 2021.

      MS,zgleda da si moten ,ti se maš za dr. primarija ,sam ne tablet pozabit vzet

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.