Magazin /magazin/film-glasba-tv
65 ogledov

Pogovori z Ališičem neuspešni

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marjan386 14:27 18.marec 2015.

    Velika skupina gledalcev ne mara komentarja g.Ališiča, ker so njegovi komentarji premalo strokovni in preveč rumeni, pa še preveč glasni ob čisto neprimernih trenutkih. Jaz bom lahko zopet gledal F1 s slovenskim komentarjem.....JUPI. Sedaj sem dolga leta gledal F1 na ...prikaži več tujih kanalih, zato pozdravljam odločitev g.Ališiča da odhaja.

  • wolfyy 15:35 18.marec 2015.

    če bo strokovnost novih komentatorjev ostala na nivoji iz prve dirke, je bolje če komentirata tako kot Ališič, kje se sonči Nicole Scherzinger. Bilo je nekaj takšnih kiksov, da je bolje če si tiho, če nisi v koraku s časom.

  • tomaz 19:10 18.marec 2015.

    Za formulo ne bom komentiral, za smučarijo pa popolnoma drži napisano..tudi sam sem spremljal ženske tekme na drugih kanalih, če je Alešič komentiral. Enostavno nisem ga mogel poslušati, ne rečem pa, da je bil lahko komu tudi sprejemljiv.

  • stanekos 16:06 18.marec 2015.

    Koliko si pa star? 87 ali 7 let?

  • Skippy 16:24 18.marec 2015.

    Kdo pa hoče poslušat strokovnost komentatorja pri športu? A imamo tudi pri tenisu fiziko vrtenja žogice in upor žoge pri nogometu?

  • GROM X 17:31 18.marec 2015.

    Ko poslušaš ALIŠIČA je isto kot ,da bereš rumeni tisk.Pa še dere se kot sraka.

  • Miran Bregar 18:16 18.marec 2015.

    Hvala Miran Ališić, da si prekinil sodelovanje z RTVSLO. Smučarski prenosi si nedvomno ne zaslužijo takega vreščanja kot si ga "predvajal."

  • miror 23:52 18.marec 2015.

    Saj človek osebno nima nič proti njemu, vendar pri prenosih smučanja raje preklopim na Avstrijo, če je on komentator. Tuljenja ne prenesem.

  • zefacveta 06:17 19.marec 2015.

    Upam, da se bo Ališič še vrnil med slovenske komentatorje, ker zdaj gledat F1 je brez veze, tudi v prenosih smučanja je bil Ališič najboljši.

  • puksicd 15:59 18.marec 2015.

    Ališič je fantastičen komentator formule, ki zna narediti iz dirke show, znajde se v vsaki situaciji, poleg tega pa lahko, če pride do daljše prekinitve, govori karkoli iz zgodovine F1, ker je vrhunski poznavalec. Mihelič je dementni starček, ki se ...prikaži več je skregal s sodobnostjo, pa čeprav pozna par izrazov s področja tehnike, Andrejka pa je vidno izgubljen. Veseli me predvsem, da bo RTV SLO izgubila F1 za prihodnjo sezono. Res je, kar je povedal Miran - RTV SLO je kopica budal, ki dobesedno kradejo proračunski denar, izplačujejo si še večje honorarje kot univerzitetni profesorji, in nagrade za nedelo in neuspehe. Komercialne radijske in TV-postaje jih namreč vozijo v vseh segmentih. Da odtegnemo RTV SLO proračunska sredstva, jih v 2 dneh več ni. Zakaj? Ker so sami idioti na kupu.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.