Slovenija /slovenija/crna-kronika
26 ogledov

Pogrešajo vidnejšega člana izbrisanih

Komentarjev 32
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • janban 12:14 13.februar 2014.

    Men še zmeraj ni jasn, kdo ga pogreša!!??

  • Gannicus 12:42 13.februar 2014.

    če imaš kaj za povedat in dovolj, povej mi to v obraz. loser

  • ac-dc 16:27 13.februar 2014.

    Kresalka si ga je odpeljala dam...

  • Avatar čavez
    čavez 16:52 13.februar 2014.

    Ali ga morda kdo pogreša?

  • Johan Spohan 17:06 13.februar 2014.

    Zakaj ga bodo pa imeli. Imajo že dosti svojih zgagarjev in mešalcev dreka.

  • janban 12:59 14.februar 2014.

    Baje so ga že najdl

  • gornik 18:02 14.februar 2014.

    Kaj je pa naredil za Slovenijo, takih ne rabimo , ki samo izkoriščajo.

  • vladek 07:26 25.februar 2014.

    par dni nazaj ste pisali da so ga najdli mrtvega

  • francek 06:26 13.februar 2014.

    Vsak primer bi bilo potrebno obravnavati posebej ne pa, da poštene enači z prevaranti

  • Žurnalček 07:54 13.februar 2014.

    To da si rojen tu nima absolutno nikakršnje veze. Moji otroc so rojeni v EXYU pa so bili SLO od rojstva. Državljanstvo se v Evropi dobi po krvi in ne mestu rojstva ! Če sta vidva dobila državljanstvo brez problema ...prikaži več , je za to da ga ni dobil tudi oče IZKLJUČNI vzrok pri njem in ne Državi!

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 10:06 13.februar 2014.

    Odšel je v Bosno,kjer bo odigral vlogo izbrisanega,saj so bosnaci zažgal arhive in bo Todorovič zlahka uveljavil izbrisanje tud tam dol in pokasiral še v svoji domovini!!

  • Gannicus 23:56 12.februar 2014.

    erikkk imamo vso dokumentacijo. nimam razloga za lagat. jaz za svojim stojim in, če je treba stavim tudi svoja jajca za svojimi trditvami ! ti si pripravljen stavit svoja... ? Glede odškodnine pa niti ne razmišljamo ne skrbi, ker ...prikaži več se ne mislimo spuščat na to raven...itak ko bodo starši pokojni jaz pakiram iz te banana republike, tako da boste imeli vašo veliko banana republiko samo za vas hlapce. Pa še državo sem ti zastopal na SP, EP in mnogih drugih mednarodnih tekmovanjih brez, da bi vzel enega eur. od državnega proračuna oz. občine. In sem zelo ponosen na to, imam doma odličja izključno v zahvalo sebi in svojim staršem. Slovenija mi ni dala nič, prej obratno. In tudi tebi, sam tega se ne zavedaš, ker si preveč neumen, da bi to dojel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.