Slovenija
18786 ogledov

Policija opazila komentar: Našli junaka, ki je rešil očeta

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Kazuya
    Kazuya 16:00 16.december 2018.

    res lepo.

  • Franc Mihič 16:46 16.december 2018.

    Odlično ste vsi, reševalco, policij in vaš časnik, opravili svoje poslanstvo. Mediji lahko veliko pomajo ljudem, saj služijo javnosti. Le tako naprej pabo za mnoge oz, za vse boljše in lepše življenje Sloveniji.

    • Franc Mihič 16:48 16.december 2018.

      Odlično ste vsi, reševalci, policija in vaš časnik, opravili svoje poslanstvo. Mediji lahko veliko pomajo ljudem, saj služijo javnosti. Le tako naprej pa bo za mnoge oz, za vse boljše in lepše življenje Sloveniji.

  • Avatar Zala
    Zala 19:47 16.december 2018.

    Dajte vsem tem plemenitim ljudem ime in obraz. Predstavite jih, da bo tudi okolica in širše izvedela za svojega srčnega soseda, sokrajana ali sokrajanko. Vse dobro nas bogati.

  • smejka 19:15 16.december 2018.

    Čestike in zahvala vsem, ki kakorkoli pomagate.

  • Avatar vec
    vec 19:17 16.december 2018.

    super zgodba

  • Holly_Blake 16:53 19.december 2018.

    Po zapustitvi mojega prejšnjega dela pred 2 meseci, sem imel nekaj sreče, da sem izvedel o tej spletni strani, ki je bila za mene varčevanje z življenjem ... Ponujajo delovna mesta, za katere lahko ljudje delajo na spletu iz svoje ...prikaži več hiše. Moja najnovejša plača po tem, ko sem delala za njih 4 tedne, je bila za 28397 $ ... Neverjetno stvar je, da je edina stvar potrebna prepr0st0 tipkanje in dostop do interneta ... Preberite vse o tem tukaj ..... >>>>>>> www.Internet43.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.