Avto
68 ogledov

Pojbič: Omerzel vedel že aprila

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • tero 23:27 25.november 2013.

    Gospod Pojbič je ves čas opozarjal in izvajal svoje naloge, očitno pa so nepravilnosti in ugotovitve skrivali , ker so se zbali za stolčke, sedaj počasi padajo maske, bravo, le tako naprej!!! Pospraviti z njimi za vedno!!

  • mike2 18:34 03.december 2013.

    Pa ja ne mislite da bo Omerzel priznal da je za te nepravilnosti vedel že pred 08.novembrom 2013? Saj je sam dovolj globoko v d......u radi nepravilnosti v poslovanju z DARS-om. Mislim da bi kot takšen moral nemudoma odstopiti z ...prikaži več mesta ministra za infrastrukturo in prostor.Je pa res žalostno,kakšni nam vodijo posamezna ministrstva!

  • tero 23:30 25.november 2013.

    Očitno ne spremljate dovolj, to pa ne drži.

  • Marko Slovenia 01:06 27.november 2013.

    Mene pa močno skrbi, kakšni bodo novi kadri... oz. kdo jih bo nastavil

  • Marko Slovenia 01:08 27.november 2013.

    pa če so vsi vedeli, vsem pobrat licence. Je še dosti ljudi brezposelnih in bol poštenih...

  • lukaz 18:32 25.november 2013.

    Menim, da bi morali od g. Žlendra zahtevat odškodnino v višini njegovih plač v zadnjih dveh letih, ker je očitno, da svojega dela ni opravljal. Če pa meni, da je vestno delal, pa kazensko ovadbo zaradi goljufije in pomoči ...prikaži veči pri izvedbi goljufije!!!

  • KOJAK 18:48 25.november 2013.

    Omerzel, zate velja enako kot sem pred dnevi napisal za Žlendra: SPIZDI S POLOŽAJA!

  • dragec 19:58 25.november 2013.

    Pojbič, res si me razočaral, mislil sem, da si boljši od brata, norca iz parlamenta, saj si ti bil VD direktorja Agencije in ti si vedel in nič ne ukrepal.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.