Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
30 ogledov

Pojdimo z glavo skozi zid, pa bo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • franke 12:27 14.december 2012.

    UPRETI SE MORAMO . NA KRATKI ROK BOMO MORDA NEKOLIKO IZGUBILI,VENDAR NA DOLGI ROK BOMO SIGURNO PRIDOBILI. CEL SVET SE POČASI UPIRA FINANČNIM LOBIJEM.

  • westal 06:40 13.december 2012.

    Vlada varčuje na ljudstvu sama se pa obnaša kot, da varčevanje ni potrebno. Ne razumem tega, da se proračun vsako leto dviga čez vse meje. Verjetno zaradi vladnih nakupov oborožitve (starega nepotrebnega železja) za vojsko in policijo kar je nepotreben ...prikaži več strošek.Nakup vozil za lastne potrebe in to najvišjega cenovnega razreda. Butasto brez primere.LP

  • franke 11:08 13.december 2012.

    NAJBOLJ BUTASTO JE KUPITI NOVO OROŽJE,KER GA NIKOLI NE BOMO RABILI. AMPAK VLADARJI OSTAJAJO PRI TEM ,KER JIM BO NAPOLNILO ŽEPE. UPAM DA BO USTAVNO SODIŠČE DOVOLILO REFERENDUME.

  • irenajakob 16:02 13.december 2012.

    Jaz imam v službi tudi pogodbo, pa so mi vseeno znižali plačo za 10%. Pa sem lahko samo tiho in tudi sem tiho, ker vem, da je kriza in da sem lahko še vesela da imam službo in pa plačo ...prikaži več vsakega 10. ega v mesecu. Nekaterim ni jasno, da če je tako, se mora vsak nečemu odpovedati. imam neto plačo 800 €, da ne bo kakšne pomote.pa me sindikati niti ne povohajo

  • Milan Samide 00:03 15.december 2012.

    KO NI še vojska ne vzame naši politiki pa...ne bodo preganjali tistih , ki so po ustavi oškodovali ljudi..., toliko časa tudi ne more biti bolje. MORALNA in kazenska ODGOVORNOST za vse, pa bomo videli kdo si upa bit ...prikaži večt politik, ali na vodilnih mestih, . samo pošteni!!!!26.člen URS, ( pravica do povračila škode)Vsakdo ima pravico do povračila škode, ki mu jo v zvezi z opravljanjem službe ali kakšne druge dejavnosti državnega organa, organa lokalne skupnosti ali nosilca javnih pooblastil s svojim protipravnim ravnanjem stori oseba ali organ, ki tako službo ali dejavnost opravlja.Oškodovanec ima pravico, da v skladu z zakonom zahteva povračilo tudi neposredno od tistega, ki mu je škodo povzročil.Če bi se politiki in vodilni izvajalci javnih pooblastil zavedali tega člena URS, SI .Država in (njene institucije , izvoljeni poslanci) bi pregnala lopove in od njih zahtevala povračilo škode, ki so jo naredili državi in državljanom. Denar

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.