Magazin /magazin/film-glasba-tv
50 ogledov

"Pojma nima, mona"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dd 10:24 24.oktober 2013.

    Žiga bo vedno ostal mamin sinček, z veliko napuha in trdoglavosti. Svojo jezo, kadar ne uspe vedno biti prvi, pa naj malo kontrolira.

  • olaf 14:19 22.oktober 2013.

    Ne jokaj deklica, ne bodi žalostna,... Tak hinavc kot si, je bil skrajni čas, da izpadeš. Ljudje so te prav ocenili.

  • titty 14:36 22.oktober 2013.

    Naslov je 100 % točen in velja za Žigca! Kako je rekel: ... da bo odpihnil primorski veter. Se mi zdi da ga je odnesla primorska burja!! ...Saša je tvoj dober nadomestek... Ma saj se hecaš, ne? Ker če ...prikaži več se ne, nisi normalen!!!!

  • smejka 15:57 22.oktober 2013.

    znat sprejet poraz je večji izziv kot meni za vegane...Žiga,tu se boš mogel še velik naučit

  • KOJAK 17:29 22.oktober 2013.

    Sem mislil, da so hinavci tisti, ki človeku ne povedo česa v obraz...

  • Abrams 07:56 23.oktober 2013.

    V bistvu sta bila oba za odstrel. Jaz ne bi hotel imeti nobenega v skupini. V bistvu ni bil pretirano sposoben ne eden, ne drugi. Tudi če si šef se moraš prilagajat lastniku. Lastnik se mora prilagajat trgu (poslovnim partnerjem ...prikaži več itd.). Tako, da ne eden ne drugi nimata pretirani možnosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.