Avto
115022 ogledov

Poklicni šofer: "Kolena so se mi začela trest' po 5 kilometrih nadaljnje vožnje ..."

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gmm9 12:10 27.avgust 2019.

    Omenjeni odsek zavoja pri gostilni zelo drsi,se posebej ko je cestišče mokro. Opozorila za voznike ni nikjer. Omejitev zmanjšana zaradi križišča in omenjene gostilne, ne pa zaradi spolzkega cestišča. Vprašat se je treba po kvaliteti asfalta zakaj samo na tem ...prikaži večm delu drsi pri že 60km/h. Avtomobili so že zapeljali na parkirišče gostilne zaradi spolzkega cestišča. Širina cestišča je 6m ali več, to pa ne moremo reči, da je ozka cesta! Hvala bogu, da ni hujšega.

  • supreme 09:52 27.avgust 2019.

    Ja fak ne. Verjamem, da bi plaval po Idrijci.

  • Ivo 14:31 27.avgust 2019.

    Dobrega šoferja je treba dobro plačat, tako pa raje najameš takega, ki so mu v kakšni bosanski avtošoli rekli, da ko dežuje ali sneži, je kamion stabilnejši, ker je težji.

  • jan279 17:54 27.avgust 2019.

    Ivo isto sem hotel reci. Kok dnarja tok muske. Sam da je pocen pa tut ce ma kuplen izpit.Nekje na balkanu tut semaforje nimajo kaj sele krozne.Vozijo pa vsi kot norci,to je dol normalno.In taki pridejo sem i ja sam ...prikaži več vozijo balkan.Daj mi nov kamijon vozit cu i za 1500eur delo ki je bilo prej placano 2000e.To ste hotl to mate

  • Laznivi 12:33 27.avgust 2019.

    Slovenske ceste so povecini iz casa konjskih upreg le da so nekoliko poasfaltirane. Vprega je tezko tako zadriftala. Ce bo nekoc mogoce razvita drzava bodo tudi ceste razvite.

  • Gmm9 12:16 27.avgust 2019.

    Pardon..omejitev niti ni zmanjšana. To je bilo še na stari cesti. Se pravi 90km/h in to je to.

  • gustl 08:43 28.avgust 2019.

    Točno to se je zgodilo meni, med Pivko in Knežakom, kamion Gozdnega Gospodarstva iz Pivke je prinorel nasproti in mu je odneslo kratko prikolico za hlode proti meni, če ne bi zapeljal s ceste bi bili mrtvi, seveda je kamionar ...prikaži več pobegnil, na GG pa ga ni hotel nihče izdati...bilo je pa precej bližje kot to na videu...

  • pero02 09:16 28.avgust 2019.

    Napaka prikolice,če pripelješ v ovinek malo prehitro na suhem samodejno zavira prikolica,da uravnava kamijon,na mokrem se to ne bi smelo zgoditi.Meni je prikolico odneslo iz iztopa graškega tunela pa nisem prpelu hiter.Naenkrat je zavrla in jo je odneslo.Eni imate strokovne ...prikaži več komentarje za kozlat.

  • Žurnalček 16:31 01.september 2019.

    Kolker jaz vem je na cesti Idrija-Tolmin prepovedan promet z vlačilci . S prikolicam da , z šleperji ne !

  • damir80 22:29 27.avgust 2019.

    Gospodje, jebo vas Bosanec v rit. Kje piše, da je Bosanec in da na Balkanu nimajo semaforjev itd. Zdrava Slovenska kmečka logika. Bosanec je za take izumil svet dragi moji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.