Slovenija
10808 ogledov

Začasno ustavili cepljenje s cepivom Janssen

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lovro4 12:43 29.september 2021.

    Baraba Poklukarjeva. Najprej non stop lažejo po vseh medijih, potem lažejo vsi zdravniki, potem Janša plačuje dodatke, da župani organizirajo vbrizgavanje strupov brez informiraranega pristanka, grozijo ljudem s socialno izključenostjo in izgubo službe, in potem bi se govno od človeka, ...prikaži več Poklukar, opravičil. Ma, jaz bi ga nataknil na kol.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:41 29.september 2021.

    Čez dan ali dva bodo ugotovili, da povezave med smrtjo in cepivom ni moč potrditi in karavana gre dalje...

    • lovro4 12:51 29.september 2021.

      Že včeraj je punca umrla. Umrla je zaradi krvnih strdkov. Cepili so jo na Igu, 16, septembra okoli 19.ure. Umor je organiziral župan Iga Janez Cimperman. Za to je dobil plačilo https://www.uradni-list.si/_pdf/2021/Ur/u2021122.pdf?fbclid=IwAR2b4pMDLJ9ZGyTu05d7SKWJ0kdzmzyGYQyfKnQptGCcyGTcP_TYbESqEyw) pod katero se je podpisal Janez Janša. Kar ...prikaži večr se mene tiče, je to povsem čisti, naklepni umor.

    • Avatar F16
      F16 13:11 29.september 2021.

      Tako je!

    • krucefiks 13:26 29.september 2021.

      upam da ljudje se nehajo cepit,ne vem koga se imate za bat

  • lovro4 12:38 29.september 2021.

    Minister zaupa stoki. Ja , tisti stoki, ki človeka razglasi umrlega za covid, čeprav ga je povozil vlak. Hej, a je bil pozitiven na PCR testu. To je naša stoka, ki jim nekateri, kao, zaupajo.

  • radovednica 12:41 29.september 2021.

    Kljuka pokvarjena! A to je vse? Pa kaj, saj tudi drugje umirajo ali ne. Pa še skrivate razloge, samo, da bi se cepili, vam golazen pa denarv žepe!!! Banda pokvarjena, ni kaj drugega reči...

  • nenad_brigita 13:11 29.september 2021.

    Bo rekel koritnik, da ni nosila čelade. Banda pokvarjena, da vsi dobite ebolo in aids naenkrat.

  • molka 13:29 29.september 2021.

    banda pokvarjena do amena

  • molka 13:59 29.september 2021.

    morilci na dob mars banda morilska

  • h4ck3r 13:57 29.september 2021.

    Bereš komentarje, ki samo potrjujejo mnenja psihologov. Očitno imamo veliko odvisnežev :-D https://www.addictioncenter.com/drugs/conspiracy-theory-addiction/

  • rd2dmk2 14:17 29.september 2021.

    so rekli da ne bom zbolel. so rekli da je varno, da je preverjeno tole cepivo proti c-19.. zdej pa ..pravijo da lahko zbolim,! pravijo da ima stranske učinke !! ojoj, pa sem jim se pustil prepričat in sem zdej ...prikaži več cepljen. kaj naj storim ? o, kako me je strah..pa nič ne ukrenejo, pravjo da sem si sam kriv.. nič grem v akcijo, prepričat še vse tiste pametne, k se niso cepili, da se cepijo.. več k nas bo , več bo problemov potem pa bodo moral neki naredit.. jest NOČEM UMRET. vsi cepit, da vsi umremo!

  • Avatar Leon
    Leon 14:23 29.september 2021.

    Nihče nikogar ne more prisiliti ,da se cepi ! V svojo bran lahko uporabim vsa sredstva in bojim se ,da bodo nedolžne žrtve kot v Nemčiji .

    • h4ck3r 09:28 30.september 2021.

      Mislim da si potem v napačni državi oz. verjetno kar na kontinentu...preberi si ZNB in boš hitro videl, da ni ravno tako kot si razlagaš. Upam samo da, v kolikor imaš svoje otroke, jih učiš tudi obveznosti in ne samo ...prikaži več pravic, ker zaradi takih smo tam kjer smo sedaj...še vedno balkanci.

    • Avatar Leon
      Leon 09:45 30.september 2021.

      ZNB ne navaja,da lahko ljudem vcepiš preparate ,ki ubijajo kot je primer s Katjo.

    • h4ck3r 21:52 30.september 2021.

      ZNB navaja da se lahko uvede obvezno cepljenje v kolikor je ogroženo javno zdravje. Pa naj se gre tukaj za vsa otroška cepljenja ali pa cepljenje proti črnim kozam, spotoma si preberite še hitrost razvoja in testiranja pred uporabo le ...prikaži veče tega, v času kje te nobeden ni vprašal mnenje niti ga nisi smel na glas izrazit.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.