Slovenija
1287 ogledov

NSi in SDS: Poklukarja vidijo kot Golobovo marioneto

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:16 21.februar 2023.

    NSi in SDS sta marioneti velikega diktatorja ,ki klečeplazijo okoli njega .

    • pravičnik77 14:58 21.februar 2023.

      Pokljukar je sam rekel, da mu je lojalnost bolj pomembna kot stroka, zato ne vem, zakaj takšno razburjanje... Vodenje službe 112 ni poznavanje varnostnega resorja, prav tako ne vodenje vojaškega muzeja... Bil je minister za NZ, ampak ni glih bil ...prikaži večil briljanten... ni pretirano strokoven kader za ta sektor, mogoče za katerega drugega.....

    • Ender3 15:30 21.februar 2023.

      pravičnik77 nekaj kronologije. Najprej ste v prejšni vladi hiteli menjat Bobnarjevo nato, ste jo v novi vladi neuspešno interpelirali. Potem, ko je sama odstopila bi jo rehabilitirali. Razumem, da vas nasprotni kandidati motijo ampak čas bi že bil, da se ...prikaži več končno odločite kaj in koga bi radi. Nove Ivekove vlade pa, garant ne boste dočakali.

    • pravičnik77 16:14 21.februar 2023.

      Glede na to da ne pripadam nobeni opciji posebej, glede na to da nikoli nisem bil v nobeni stranki, se pa udeležjem volitev, ne vem kateri opcijo po tvoje pripadam... Mi boš pomagal verjetno pri tem... Zlasti še ker pljuvam ...prikaži več po levih in desnih ko si to po moje zaslužijo...

    • Avatar Leon
      Leon 16:36 21.februar 2023.

      Pravičnik 77 ...tudi sam nikoli nisem bil član nobene politične stranke čeprav me ob mojem OSEBNEM MNENJU imajo za levičarja . Moje osebno mnenje temelji v obsegu demokratičnih in pravnih norm ter odnosih v svobodni državi .

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:20 21.februar 2023.

    Desne stranke ne bi podprle niti Boga, če bi bil on predlog oz izbira leve strani. Čisti oportunizem!

  • Ender3 15:34 21.februar 2023.

    Opozicija pač išče argumente. Dlje od Golobove marionete ne bodo prišli kar pa ne pomeni, da je omenjeni kandidat primeren. Biti političen ne pomeni strokoven, kar bi od tega ministra pričakovali..

  • Soljatar 15:43 21.februar 2023.

    da so trenutni ministri golobove marionete je jasno kot beli dan...sicer se je pa za vprašat, čigava marioneta je Robert Golob...

  • Kmodri 10:24 22.februar 2023.

    Lutka!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.