Zdravje
7647 ogledov

Poklukar: "Ne moremo si zatiskati oči"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 09:27 23.maj 2021.

    Gospod Poklukar, predvsem si ne zatiskajte oči pred neumnimi in neučinkovitimi ukrepi, pred nabavo ničvrednih testov in pred neupravičeno visokimi zaslužki nekaterih vaših kolegov na račun korona dodatkov!!!

  • klemenmo 10:35 23.maj 2021.

    zakaj spet mi skrbimo za turistično sezono Hrčkov ?

    • Ender3 12:01 23.maj 2021.

      Dobro vprašenje, za politiko, stroko in odvisnike od sosednjega turizma ?

  • Avatar drecos
    drecos 09:19 23.maj 2021.

    spel se lopov laznivi

  • Micheal_Brodie 14:54 24.maj 2021.

    Odkar sem začel delati na spletu od doma, zaslužim 95 USD na uro. Neverjetno, edino kar potrebuje je enostavno tipkanje in dostop do interneta. Začel sem tukaj .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • optimist11 07:47 24.maj 2021.

    Kaj izgublja energijo z Hrvati. Ti bodo tako naredili vse da pridemo k njim. Naj se ukvarja z bolj pomembnimi stvarmi.

  • Avatar drecos
    drecos 11:21 24.maj 2021.

    nabite si te hrvate v svojo gnilo tazadnjo

  • Dušan Jakič 13:22 24.maj 2021.

    Sploh niso težava Hrvati, za na hrvaško potrebuješ le negativen hitri test. Medtem pa za vstop nazaj v lastno domovino potrebuješ PCR test, kar je največja neumnost. Torej, ali vržeš 60 evrov hrvatom ali pa dobiš karanteno ob prihodu v ...prikaži več Slovenijo. Slovenska vlada dobesedno baše slovenski denar v žepe hrvatov... nagnusno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.