Zdravje /zdravje/aktualno
2975 ogledov

Poklukar priznava, da je epidemija pustila posledice

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • simon30 09:56 04.februar 2022.

    Posledice so pustili Janša, Pokljukar, Hojs in ostala banda, ne pa Covid.

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 13:48 04.februar 2022.

    jasnovidci pravijo da se bodo kovid odločevalcem v prihodnosti prikazovale kljuke pa ne tiste za obešanje perila ;)

  • rd2dmk2 09:36 04.februar 2022.

    Poklukar prizvava .. komu mar... važno da so covid dodatki, da belohalniki grejo po svoje ( kot pobegli taborniki ) in da lahko delajo privat, zraven pa nabirajo stranke v javneih zavodih. in za povrh jih še vsi hvalite..dragi moji.. ...prikaži več a bi se enkrat zavedli tega da imate samo to da imate samo 615.000 ur življena.. ne drahe moji in dragi moji.. ni to ogromno.. to je skor nič..in vsak ura, ki jo zapravte v čakalnici, je vredna miljone.. zapomnite se ko boste naslednjič mirno in potrpežljivo čakali.

    • Avatar Leon
      Leon 14:14 04.februar 2022.

      Ko rojak prost bo vsak ne Janša in podrepniki ne bosta mu mejak !

  • rd2dmk2 09:39 04.februar 2022.

    še ena taka za lepši dan.. polde sreča Boga pa ga vpraša kolk je za njega miljon let pa reče Bog en trenutek, pa polde spet in kolk je zate miljon eurov , pa Bog drobiž.. pa Polde mal cinca ...prikaži veča pa čez čat reče. ti Bog mi dan mal drobiža, pa reče Bog jasno, sam skočim ponj, pa Polde in kdaj prideš nazaj , pa Bog odvrne čez trenutek.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.