Avto /avto/iz-druge-roke
71845 ogledov

Ko se vam pokvari avto, ne storite tega!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 10:07 12.december 2021.

    Kako so že smešni s tem strokovno usposobljen! Pa za to da boš avto odvlekel s ceste, se moraš iti nekam strokovno usposabljati. Za čisto vsako stvar bi se že moral strokovno usposabljati. Počasi bo človek znal delati svoj poklic, ...prikaži več druga bo pa vse očitno moral naročiti. Kaj kuhali še bomo lahko sami doma, ali bomo morali tudi za to imeti strokovno usposobljenega kuharja?

  • Gandi123 09:51 12.december 2021.

    Neumna plačana AMZS reklama zavita v članek, da bi ja čim več ljudi, ki ostanejo na cesti plačalo njihove ZLATARSKE usluge!

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 17:58 12.december 2021.

      jaz sem se učlanil v amzs ,pri registraciji pa zavarovanje plačam samo osnovno ,pa se nekako splača,amzs za asistenco ,zavarovalnico pa za škodo ,če pa se ne odločiš za amzs pa tudi nič ne de

  • Avatar karjola
    karjola 08:34 12.december 2021.

    mister Kočar. prvič, varna vožnja nima nobene veza z mehansko obrabo vozila in stem povezanimi okvarami. drugič, elektromotor v avtomobilu se ne skuri ali pregori če avto porivaš zato ker za delovanje motorja mora rotor dobiti vzbujalno napetost da ustvari ...prikaži več vrtilno magnetno polje in stem vrtenje ( alternator deluje zelo podobno).

  • Joseph_Sims 10:17 12.december 2021.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • poki 13:40 12.december 2021.

    AMZS starejši je moj avto lažje gre čez tehničnega pri njih zadnjih pet let v prvo sicer pa vse škripa in poka na njem.,najboljši so.

  • Avatar Dallistella
    Dallistella 23:47 12.december 2021.

    Dobrodošli v najboljšem intimnem klubu - - Se︆︆ns︆︆to︆︆s︆︆.︆︆C︆︆o︆︆m

  • Dusan12 11:42 12.december 2021.

    Jutri jih pokličem, da mi namažejo kos kruha z marmrlado, drugače pa nas lupijo in so visokoprofitna družba, sploh sedaj ko jih vodi manekenček, komolčmik

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.