Slovenija
5342 ogledov

Policija: Če hrvaški ribiči ne bodo poravnali glob, jim lahko preprečimo vstop v državo

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 15:48 03.januar 2018.

    Takoj začet pošiljat globe!!!! pederčine idiotske, prej kot slej se bodo držali dosojenega, če ne pa samo po žepih usekat, tam bo najbolj bolelo, kreteni zarukani!!!!!

  • nergač 16:11 03.januar 2018.

    preko podjetja epc ltd, ki izterjuje kazni po celi EU, je vse izterljivo.

  • max 00:57 04.januar 2018.

    Zakaj pa bi jim preprečili vstop????? Delajte kot Hrvati. Ko pride na mejni prehod na poti v Koper po trnke, mreže in ostalo kramo se mu zaseže avto dokler kazni ne poravna. Ali pa jih izterjate na enak način, kot ...prikaži več so oni izterjali parkirnine. Rubež na dohodke in fertik.

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 15:55 03.januar 2018.

    takoj pišite kazni in jim pošljite, tem zahrbtnim buteljnom in to po 10 000 evrov, pol bodo takoj nehali, pa blokade, drekači južnaški

  • wolf.ata 17:54 03.januar 2018.

    pripreti vso mejo,tudi na kopnem in strogi shengen samo za par vozil na dan,hr. policaje,ki skupaj z našimi na naši meji izvajajo kontrole marš nazaj v Hrčkovino,pa nagrade našim,ki ne gredo poleti k njim na morje po 5000 eurov pa bo

    • Žurnalček 20:50 04.januar 2018.

      Res bi lahko država dala 200€ subvencije za neletovanje na HR . Da se Slovenci naučijo in prepričajo , da je Azurna in Ligurijska obala enako draga kot balkanska Hrvaška ! Pa Slovenske bodo lahko pel kuker bodo hoteli , ...prikaži več brez strahu pred Hrvatarji s PTS-om !

    • wolf.ata 22:18 04.januar 2018.

      Žurnalček,od mene dobiš velik plus+poklon

  • Papaja Popi 18:50 03.januar 2018.

    Če hrvaški ribiči ne bodo poravnali glob, jim lahko preprečimo vstop v državo........ TO MI DELAJ ! ! ! Ampak prej naj plačajo globo.

  • abel 12:53 04.januar 2018.

    Mediji pišejo o epskem boju za 3sardele (ki je že v naprej izgubljen),da lahko država v miru krade svoje državljan.Danes dobil visoko položnico od FURSA davek na dohodek ki je že 1x bil plačan!!( v državi vira).In potem naj bom ...prikaži več domoljub do države ki mi že 10let krade in mi jemlje iz ust?Jutri grem k notarju in prekličem zaprisego ki sem jo 1992 leta dal Slovenski državi,čeprav sem rojen pod drugačno zastavo.(tista ima na sredini rdečo zvezdo).Slovenijo pa naj do zadnjega kosa razkosajo krokarji!

  • Avatar Leon
    Leon 16:36 04.januar 2018.

    Koliko Slovencev je plačalo kazen zaradi napačnega parkiranja na Hrvaškem s posredovanjem pravnikov iz EU ? Zakaj tega ni možno na enak način ?

  • Žurnalček 20:45 04.januar 2018.

    V Avstrijo te pa spustijo , vzamejo potni list , ki ga dobiš nazaj , ko plačaš kazen ali pa ko uradno dolguješ denar komu drugemu ali podjetju !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.