Avto
116310 ogledov

Policija bo ustavljala voznike in jim preverjala vid

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francek 09:07 17.marec 2023.

    Kaj pa cigani večina ne zna pisati in brati pa imajo vozniške.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 10:30 17.marec 2023.

      Jaz se nisem videl cigana z voznisko , vozijo a že 10 letni cigancki.

    • Avatar NickMason
      NickMason 14:09 17.marec 2023.

      Nepismeni nič ne vozijo,so preveč zabiti,jih najdeš po stranskih cestah,ampak izpita pa ne dobijo ,poznam cigane že od malih nog,pa vem kako je z njimi,niso vsi cigani isti kot večina mislite ,zaradi slabih vsi nastradajo,to je že v navadi.ne vem ...prikaži več zakaj mislite da imajo izpit.

  • sam1 08:40 17.marec 2023.

    A tistim nepismenim za volanom,ki so s seboj uvozili tudi kupljena vozniška dovoljenja,bodo pa slikice kazali ? Kdo pa je dolžan policistu sploh nekaj prebrati na njegovo zahtevo ?????

  • rd2dmk2 09:20 17.marec 2023.

    hm ja očala in okulisti. me spominja dimnikarje in čiščenje dimnikov. je pa to takole sam se nabavil očala in kaj sem ugotovil, prej sem se peljal in videl ves travnik ob cesti in vse srne in srnjake ob robu ...prikaži veču gozda. z očali pa sem videl samo cesto, tisto ob cesti je bila pa megla, torej sem bil omejen kot konj s plašnicami. sem šel nazaj k dohtarjem in obrtnikom, pa .. eh jebi ga. ne moreš imet vse.. zdej rajš vozim brez očal. vidim vsaj samomorislke namene lisic, srn in še kakšnega biciklista.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 10:28 17.marec 2023.

    A zdaj bo vsak policist oftalmolog? Butale!

  • Kmodri 12:38 17.marec 2023.

    Očitno jim manjka oftamologov!

  • Grof 10:04 17.marec 2023.

    Se bojim, zna se zgoditi, da bodo v kratkem času po kontroli vida, zahtevali tudi pregled gat, nosiš usrane kot Loredan pred Jankovičem, ali so sveže, frišne kot pri Nataši Sukič vsake tri tedne

  • Avatar MS
    MS 10:04 17.marec 2023.

    Vsak ukrep ki pripomore k večji varnosti prometa je dobrodošel! Vsakdo ki se takim ukrepom upira je nezrela oseba in potencijalni cestni morilec!

  • Matjaž Kotnik 08:52 17.marec 2023.

    Če plača država bo to u redu. drugače je pa to čisto obiranje in iskanje denarja.

  • miho 13:04 17.marec 2023.

    Če bodo začeli zaradi slabega vida in slabega zdravja izločati voznike, bo potrebno narediti tudi boljši sistem javnega prevoza, kot ga imamo zdaj, da bodo ljudje lahko mobilni tudi, če izgubijo izpit zaradi slabega vida oz. splošnega zdravstvenega stanja.

    • Skias 14:08 17.marec 2023.

      Kot prvo to se dogaja v Združenem kraljestvu in glede na to, da nisi videl tega prebrat je tudi tvoj vid vprašljiv!

  • kontrahan 09:39 17.marec 2023.

    A mi lahko sedaj policaji tudi napišejo kakšna očala rabim (plus ali minus leče itd). Moj okulist me je naročil šle čez pol leta. Šolani so izgleda naši policaji za vse. Multipraktiki.

    • Mehtilda 11:59 17.marec 2023.

      Kontrahan, glede na to, da članek govori o Združenem kraljestvu ( a sre prebrali?), se nimate česa bati

    • Skias 14:05 17.marec 2023.

      Mehtilda a ne vidiš, da je predhodna oseba naročena na pregled pri okolistu in ne vidi vsega prebrat. Važno je, da ve komentirat xD kontrahan na žalost ne živimo na Japonskem kjer imaš možnost iti na pregled in po 30 ...prikaži več minutah čakanja lahko odkorakaš z novimi očali.

    • Mehtilda 15:28 17.marec 2023.

      Aja, saj res...tega pa nisem povezala :))

    • kontrahan 19:18 17.marec 2023.

      Skias bom raje tiho ker tvoji pameti ne pridem blizu. Preveč veš.

  • Avatar Jaka Steiner
    jaka4 11:46 19.marec 2023.

    V Sloveniji imamo na cestah toliko voznikov, ki kršijo CPP, da ne bi bilo nič treba prenavljati davčnega sistema. Vem, da imajo policisti tudi druge naloge in ne samo kontrole prometa, ampak, če bi bili na tem področju bolj angažirani, ...prikaži več bi imeli lahko čez kakšno desetletje čisto normalno vozniško kulturo vsaj 98% Slovencev in veliko več denarja v proračunu.

  • Skias 14:10 17.marec 2023.

    Vsakdo bi v prvi vrsti moral poskrbeti za svoje zdravje in preprečiti kakeršno koli ogrožanje. PRedstavljaj si, ko vidiš voznika, ki gleda skozi tebe in te sploh ne upazi in se za to raje ustaviš, da te ne povozi ali ...prikaži več pa kot eni, ki imajo zablokiran vrat in vedo gledat samo v eno stran!

  • miho 13:09 17.marec 2023.

    85 let stari predpisi v Sloveniji... Ni čudno, da je tako kot je. Naj se zakonodaja posodobi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.