Slovenija
10980 ogledov

Policija Bruselj že obvestila o morebitnih izjemah pri nadzoru

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Silva Drevensek 22:46 25.junij 2018.

    pa kaj nekoga sprašujemo,mi smo svoja država meja se naj zasčiti pred migranti kaj bomo mi z njimi,delovnih navad nimajo,naj vzamejo arabske države ki so bogate

    • Spark 06:26 26.junij 2018.

      [ pa kaj nekoga sprašujemo, mi smo svoja država ] Že dolgo nismo več suverena država, ali preprosteje, politično in monetarno neodvisna, samostojna, s svojimi mejami … . Smo le pokrajina v EU, ki brez besed izvršuje nezavezujoče direktive (navodila).

  • Pepe007 07:48 26.junij 2018.

    Dajmo si kako stvar razjasniti. Pri nadzoru na mejnih prehodih se sploh pri izhodu (tudi tam bi naj kontrolirali vpise v EU bazi) ukvarjajo naši mejni delavci s problemi, ki jih niso razrešile države znotraj EU. Če nekdo ne sme ...prikaži več zapustiti EU, potem ga naj primejo znotraj EU in mu vzamejo dokumente.

  • Vesna Dolšak 12:36 26.junij 2018.

    Pa saj ti mogranit ne bodo šli čez uradne mejne prehode, ne. Bukseljni! K nam hodijo po vseh mogočih poteh: skozi gozdove, čez travnike, čez potoke, reke, skozi koruzo ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.