Svet
7716 ogledov

Policija je razkrila podrobnosti drame na avtocesti

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • atamama 08:41 26.november 2023.

    In takih je takole ponoči kar veliko.....dirkajo po obvoznici, če se ne umakneš žmigajo z lučmi za ritjo, ko uspejo prehiteti zapeljejo pred avto in poskušajo ustaviti..... Malo jim gre narobe, ko uspejo ustaviti ''starčka'' pa sestopijo trije mladci. Urnebes, ...prikaži več skoki preko ograje, avto ob cesti prazen s ključi ..... rezultat avto prestavljen na pumpo v gradnji, pretepa ni bilo. Verjetno vse posledica nadzora prometa od 8-16, potem pa domov, kriminal pa cveti. Dars pa kamere za okras, kajne?

  • Stane Adamič 08:48 26.november 2023.

    Oba Slovenca pa sta bila Bosanca?

  • ginko 12:34 26.november 2023.

    V kučanovi komunajzarski Slovenija je vsak dan manj Slovencev.

  • SlavkoKrizman 05:55 26.november 2023.

    Slovenca...

    • Idioti 16:49 27.november 2023.

      Zakaj pa ne. Če bi meni tisti tip , ki me je zaustavil izstopil , bi ravno tako prišla v cajtenge .

  • Idioti 16:47 27.november 2023.

    Kaj hočete mogoće povedati in nas prepričati , da nimamo pravice obrambe družine ? S tem dvema, bi jaz mal drugaće obračunal . Mesarski nož je zmeraj na dosegu roke in to ravno zaradi bolnikov na Hrvaškem s PTS ejem ...prikaži večem Julija me je nekdo zaustavil z bremzanjem pred menoj . Samo čakal sem , da odpre vrata in da ga posnamem z vrati vred .Ni izstopil , jaz pa po desni preko bus postaje naprej . Pa je vajo ponovil , samo z zaustavljanjem v vožnji.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.