Slovenija
94 ogledov

Policija ovirala promet? "Ne, izvajali nadzor"

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • golob.bob 20:18 09.februar 2012.

    Nevem kdo se iz koga norca dela?? Ali neumen bralec in njegova fotografija al kdo od novinarjev.. policija tukaj nima prav nic, tisti k so ga ustavli je pac na sred vsega, ni cudn ce se vozila ne zna ustavit ...prikaži več tako kot je treba, se ne cudim zakaj so ga prvotno sploh ustavili.. bralec ki mu je pa dolgcas pa nej kaj druzbenokoristnega nardi namesto da neumnosti slika..

  • graff 05:58 10.februar 2012.

    Očitno te vabila ali obvestila polcije ali pa redarjev dostikrat udarijo, tako zelo, da se ti utegne zmešati. Predvsem pa si udaril mimo, osebno imam s policijo ravno toliko, kot ti z NASSA programom odkrivanja vode na Marsu.

  • wolfyy 16:52 13.februar 2012.

    policaj je uradna oseba in kot take jih lahko veselo slikam 24/7, nimajo pravice zahtevati izbrisa posnetka, nimajo pravice odvzet fotoaparat, edino pravico, ki jo imajo je da me odstranijo od tam, če oviram postopek, če tega ne oviram lahko ...prikaži več slikam veselo naprej. in ne...ne bi smeli tam parkirat :)

  • smoljo 16:35 10.februar 2012.

    a si ti butast ,alne znas brat,lepo pise da je slika.Bralec je fotografski posnetek pridobil preko javno dostopnih kamer Prometnoinformacijskega centra za državne ceste,ne pa da je nekdo slikal.ja policaji ze ne ovirajo promet,ampak s svojim opravlanjem po njihovem nalog,povzrocijo ...prikaži več da drug udelezenec prometa ovira promet.obcan se je moral tam ustavit ,kjer mu je policaj pokazal kjer naj ustavi,ne pa da si je kr samneka izmislu.probaj se ti ustavit po svoje pa me zanima kaj bos naredil ko ti policaj rece da nisi ustavil tam kjer ti je nakazal.sicer bi pa verjetno ,lahko policaji stali tam v krziscu,in nebi ovirali promet,ampak ker nasi dragi policaji morajo imet avteko ob riti,pac je tako.v drugih drzavah evrope,si poglejte kako so policaji na cesti.zna se zgodit in sem sam skusil da je imel v avstriji policaj avtomobil parkiran na parkirnem mestu,sam je pa stal na v kriziscu in ustavljal ,ter napotil voznika na varno mesto,da ni oviral drugih,.tk za informacijo.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:41 09.februar 2012.

    Bralec je pa uporabil avtorsko fotografijo DARS-a,za kar sigurno nima dovoljenja avtorjev??

  • krofeta 19:48 09.februar 2012.

    Ti si očitno eden od tistih zafrustriranih policajev, ki zdravi svojo impotenco z zajebavanjem naroda. Iz posnetka je očitno, da policajem ni za varnost ampak za polnjenje blagajne in za izpolnitev norme.

  • golob.bob 20:21 09.februar 2012.

    v končni fazi, slikati nekoga, brez privolitve zna bit bolj zaj. ce bi biu js policaj pa se prepoznal na sliki, bi naredil vse da bi unicil tega "bralca" pravno.. ce ne druzga iz principa

  • golob.bob 20:21 09.februar 2012.

    v končni fazi, slikati nekoga, brez privolitve zna bit bolj zaj. ce bi biu js policaj pa se prepoznal na sliki, bi naredil vse da bi unicil tega "bralca" pravno.. ce ne druzga iz principa

  • Sivi01 07:08 10.februar 2012.

    Sliko nad katero se vsi policaji razburjate sem slučajno opazil ko sem na promet.si preverjal kakšno vreme je na gorenjskem.Sedaj mi grozite z "uničenjem". Kul! Kako lepo toplo mi je postalo pri srcu ;)

  • graff 17:15 09.februar 2012.

    Bralec ima očitno težave sam s seboj, zdraviti pa ga skušajo novinarji, ki ne vedo zakaj sploh gre. Policisti v tem primeru, več kot očitno, niso rabilli ,,utripajočih,, luči ali drugih znakov, je pa res, da bi se ustavljeni lahko ...prikaži večhko postavil za policijsko vozilo ,ne pa na sredino avtobusnega postajališča.Kar se tiče ustavljanja, zaustavljanja ali izločanja iz prometa, pa je zakonodaja jasna in nedvoumna, problem imajo ponavadi tisti, ki so sami sebi, okolju in ne nazadnje tudi policiji, v imenu družbe, problem in teh na slovenskih tleh ni malo, sploh če jih spodbuja neka novinarska klika sumljivih referenc.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:03 09.februar 2012.

    Dej ne kvasi traparij,kakšna varnost je bla ogrožena na tem delu ceste,saj je promet takšen,kot leta 1942,ko se je tod mimo peljal samo Wermacht,pol pa do 45.nič!!

  • smoljo 16:42 10.februar 2012.

    slika je na spletu tako da avtorske pravice so tu bla bla.cigav pa je dars,naš,torej je slika tudi nasa,torej tudi dars nebi smel slikat kogar koli a ne brez privoljenja,torej...

  • rogg 23:23 10.februar 2012.

    Večkrat sem se ponoči pogrel pri ženi policaja, ko je bil on v službi. Midva sva pa netala....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.