Slovenija /slovenija/crna-kronika
11 ogledov

Policija poziva očividce

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 11:47 03.september 2013.

    Avto mora prilagoditi voznjo v blizini prehodov za pesce. Poleg tega ni situacije, kjer bi pešec tako nenadoma prišel do prehoda (pomni; že prisotnost pešča OB prehodu zahteva od voznika avtomobila, da je nanj pozoren kot da bo prečkal cesto!), ...prikaži več da ga avto ne bi opazil.

  • mijaliza 16:57 03.september 2013.

    spoštovani še enkrat vam svetujem opravljanje CPP in vozniškega izpita...da se boste vedeli pravilno vesti v prometu. Sama sem udeleženec v prometu kot pešec in voznik...pa morem reči, da če bi vsi vozili kot se jih v avtošoli uči, nobeden ...prikaži več pešec nebi na silo prečkal ceste...tako pa je to del vsakdanjika. Če na primer v Ljubljani želim prečkat cestišče na prehodu za pešce, ki ni semaforiziran, lahko čakam tudi 15 ali več min ob cestišču pa mi nobeno vozilo ne bo ustavilo, ko pa stopim in poskusim priti čez cesto, mi pa vsi trobijo in kričijo iz vozila naj pazim kje hodim...

  • Ferluci 10:42 03.september 2013.

    Zakaj očividce? Zadel jo je na prehodu, idiot!

  • Fertel 11:25 03.september 2013.

    Če je vozilo že v takšni bližini, da ne more varno ustaviti, pešec ne sme stopiti na prehod. Okoli idiota - o tem naj raje pa kultura....

  • dimnikar 11:48 03.september 2013.

    Skratka, ni situacije, kjer bi pešec na prehodu za pešče bil kriv za takšno nesrečo. Še dobro, ker idioti (zelo resno mislim to besedo) kot si ti, bi znali to izkoriščati.

  • Ferluci 12:27 03.september 2013.

    Kakorkoli že - zame osebki, ki ne ustavljajo pred prehodi za pešče ali osebki, ki parkirajo na prostoru za invalide, nimajo popolnoma uravnovešega kolesja v glavi. Ja, lepši in kulturnejši izraz zanje je 'mentalno omejeni' !

  • Avatar Miro Per
    Miro Per 13:36 03.september 2013.

    tudi pešci morajo spremljati promet in ne stopati na prehod za vsako ceno"češ" saj imam prednost

  • Maja5 23:32 06.september 2013.

    Dijakinja je moja znanka in prijateljica. To jutro, ni bila njena napaka, saj naj bi voznik prevozil rdečo luč, ona pa tudi ni brezglavo tekla čez cesto, saj je na zebro stopila pri zeleni luči.

  • Fertel 11:25 03.september 2013.

    Če je vozilo že v takšni bližini, da ne more varno ustaviti, pešec ne sme stopiti na prehod. Okoli idiota - o tem naj raje pa kultura....

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.