Slovenija
20 ogledov

Policija še ne bo nehala brskati po bankah

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Tupamaros 07:59 24.julij 2014.

    Spet bo vse tresla se gora rodila se miš. Kaznovani bodo verjetno le tisti na nižji stopnici odgovornosti,

  • gamarac 19:24 23.julij 2014.

    Prosim za izpolnitev kratke anonimne ankete na temo varnost osebnih vozil:https://www.1ka.si/a/43295Hvala in lep pozdrav

  • se_eden 18:48 23.julij 2014.

    vrh NLB je višek Slovenske korupcije. ko sem pred časom v medijih prebral, da so vodilni v naši največji banki, predvsem posamezniki, ki so neposredno odločali o dodelitvah kreditov velikim gospodarskim družbam, v času blaginje ustanovili lastno podjetje za izvajanje ...prikaži več gradbenih del, mislim da se je imenovalo Arming d.o.o. in temu podjetju dodeljevali kredite, da so lahko financirali posel, s katerim so si zagotovili še višji standard, ki že prej zaradi plač kakršne so imeli ni bil ravno povprečen, si priskrbeli vikende, apartmaje, jahte in drugo ugodje in potem, ko je posla zmanjkalo, podjetje poslali v stečaj in ker je tudi njim postalo vroče so se na hitro tudi upokojili, čeprav kakor je meni znano prek svetovalnih pogodb še vedno sodelujejo z banko, potem se človek vpraša, kako je to mogoče. kaj delajo nadzorni organi in pridemo do znamenitega, kdo nadzoruje nadzornike...sem bil zraven kako je eden od teh podjetnikov z omalovaževanjem govoril o tedanjem vodstvu, češ, kaj pa oni

  • Igor Đukanović 07:34 24.julij 2014.

    Prepričan sem, da je velika večina ovadenih butlov, ki so pod pritiskom nadrejenih podpisovali dokumente. Medtem ko nadrejeni niso puščali prstnih odtisov. Redki Slovenci se v takšnih situacijah znajo postaviti in narediti kaj je prav, tako da bo poleg kaznovanja ...prikaži večja omenjenih, ki so nam naredili stomilijonsko škodo potrebno še veliko narediti na spreminjanju poslovne kulture. Morali bi odgovorne naučiti, kako učinkovito prijaviš šefa, ki ti je dal nezakonit ukaz. Kako kaj takšnega narediti, da se ne spremeni v kahlo špecanja?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.