Slovenija
4490 ogledov

Policija potrdila, da preiskuje vohunjenje za politiki

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:30 20.februar 2020.

    Priznajmo si ,da vsi sedanji poslanci in šefi niso sposobni in vredni tega položaja . Mahnič ni izvoljenec ljudstva .......on je političen ligenj . Takšnega si ne želijo volivci SDS ! Tudi Bobnarjeva nima strokovnih operativnih sposobnosti in je politični ...prikaži več nameščenec tako kot bivša Gjerkešova in Ermenčeva v vojski . Vse so tam samo zaradi ženskih kvot ,da zadostijo neke EU norme . Slovenija nikoli ne bo samostojna in svobodna država .

    • Avatar Mark035
      Mark035 16:22 20.februar 2020.

      @Leon - si ti kdaj mislil, da je Slovenija samostojna in svobodna država? Od trenutka, ko smo postali članica EU in sprejeli Evro (€) za svojo valuto, nam politiko določa Bruselj in ECB. Država, ki nima vpliva na svojo valuto ...prikaži več ni nikoli svobodna država. Če boš kdaj imel čas si na Youtubu poglej kakšen govor bivšega ministra za finance v Grčiji (Janis-a Varufakis-a) - citiram; Elections cannot be allowed to change economic policy of the country - in to je pravi obraz demokracije v Evropi.

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 17:28 20.februar 2020.

      Še pomnite. Ali naj Republika Slovenija postane samostojna in neodvisna država?

    • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 17:32 20.februar 2020.

      [ Elections cannot be allowed to change economic policy of the country. ] Prodali so nas kot cigane.

    • Avatar Leon
      Leon 17:37 20.februar 2020.

      Za vse ki raje beremo knjigevje pravi naslov ; GLOBALNI MINOTAVER ....berite ljudje ,da ne umrete kot idioti .

    • mirror 19:50 20.februar 2020.

      Res je. Slovenija nikoli ne bo samostojna in svobodna država, dokler bodo levičarji na oblasti, ki nič ne ustvarjajo, le zapravljajo. Največji njihov doseg so skupne seje vlad v Beogradu in skrivnostno poslovanje Petrola v Moskvi.

    • kapibara1 13:38 21.februar 2020.

      @ leon- Pa un dokumentarec o EU bankirjih je tudi odličen, ki ga vodi Russell Brand - našel: https://www.youtube.com/watch?v=U4Geq8dM13k

  • Avatar praufo
    praufo 14:44 20.februar 2020.

    naslov članka je, da je policija potrdila, da preiskuje vohunjenje za politiki ... moje mnenje je, da ima država obilo težav z ilegalnimi migranti, z raznovrstno drogo in z mafijskimi posli (ne političnimi) ... dobro se ve , da je ...prikaži več država raj za "marsikoga" ... ups, a sem preveč naisal

  • matermila 14:41 20.februar 2020.

    A kar sami sebe preiskujejo?

  • Avatar praufo
    praufo 14:26 20.februar 2020.

    včasih so kaj napisal na papir, dons je pa vse na netu ... ups, da me kdo ne izsledi

    • kapibara1 13:39 21.februar 2020.

      Pa še tam ti podtaknejo- Magajna

    • Avatar praufo
      praufo 20:26 21.februar 2020.

      arest je zastonj živlenje, sam do njega ne prideš čez noč, razen če maš veze, stroški so z raznimi sodišči, kjer ti na vhodu vse vzamejo , potem pa poslušaš pametne sodnike in še kaj ... in vse to je ...prikaži več plačano ... nihče pa za nič ne odgovarja, torej s strani sodstva vse klapa

  • Skira 15:08 20.februar 2020.

    Ima blond ta malo???

  • Avatar praufo
    praufo 20:04 20.februar 2020.

    a menejhe tud nadzirajo, jest sem niko i ništa za tole udbovsko mafijo, lahko mi pa gate vzamejo, al pa štumfe

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.