Avto
14 ogledov

Policisti parkirali vozila z lassami

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mb 12:57 06.december 2013.

    ni mi jasno, zakaj ne uporabijo nekih priznanih znamk, kot so npr michelin, dunlop, goodyear, continental, uniroyal , bridgestone ne pa neke čunga lunga, ki si jih nobne sam ne bo zmontiral, pa čeprav je znamka pod okriljem neke velike ...prikaži več korporacije.primer goodyear : goodyear prva klasa, fulda 2 klasa , sava za balkance

  • Pepe007 19:11 06.december 2013.

    Kar naenkrat so začele gume pokati. Verjetno ima še kdo lasso in čudna, da ne beremo dnevno o tem.Po mojem sta dva možna scenarija, oba sta neodvisna od gum. Nekdo bi rad nekoga spodnesel v Policiji ali pa bi ...prikaži več Policija rada samo dokazala, da zanjo zakon o javnih naročilih ne more veljati.

  • Protoncek 16:03 06.december 2013.

    Kaj ti ni jasno???? Ti ni jasno, da obstajajo ZAKONI? Znaš brati? Preberi si jih! Po teh zakonih VEDNO obvelja najcenejši ponudnik. Zato še enkrat vprašam:KAJ ti tukaj ni jasno????

  • Žurnalček 15:59 07.december 2013.

    Ne seri , jaz z Savo nikoli nisem imel nobenih problemov, medtem ko sem vse 4 goodyearke znucal do gladkosti v 10k km , po današnjih standardih 4mm pa že po 7000 km. Pa sem norc , tko z Savo ...prikaži več kot z Michelinom -dobre, Semperitom-dobre itd.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.