Svet
7341 ogledov

Policisti primorani streljati

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kritikus 21:36 21.april 2020.

    A so jih božali tudi ne,včasih so dobili batine pa je blo,zato pa je tko,ker so zaščiteni zaradi pizde Musarjeve..........................

  • Avatar darklord
    darklord 17:28 21.april 2020.

    preveč demokracije, premalo strahu; v kakšni drugi državi , bi jih policija postrelila in zaključen primer!!!!!!

  • Avatar olor
    olor 22:38 21.april 2020.

    V marico, pa malo levo in desno, bremza pa gas, pa parkrat ponoviti, bi se hitro pomirili. Tako pa bodi zaradi pomanjkanje dokazov in še ti bodi protizakonito pridobljeni in izpuščeni bodo. Sta pa zagotovo dva na iĆ.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 01:23 22.april 2020.

      Policisti niso bili na ić,ker polićaji take ščitijo.

    • Žurnalček 12:17 22.april 2020.

      Ko so nas popokal in tako vozili , smo jim marico na levem zavijanju čez Amrožov most in trg na Ob Ljubljanici, enostavno prevrnili s skokom na drugo stran ! Kva so debel gledal ! Niso vedel da je Tabor naš teren !

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:47 22.april 2020.

      To zgodbo sem jaz že slišal.Samo jaz sem, da se jim je eden že dolgo dolgo let nazaj, en močnejši zaletel na ovinku na Povšetovi ulici.Mislim,nisem čisto prepričan,v kiblo od IMV-ja,nisem pa prepričan,ker je to toliko stara zgodba,da so mi detajli "ušli".

    • kapibara1 05:58 24.april 2020.

      @ žurnalček.. To zgodbo sem pred lleeetttiiii slišal, pa ji nisem takrat verjel.. a potlej to drži..???

    • Žurnalček 06:41 26.maj 2020.

      Vse napisal , Ambrožov trg , most čez Ljubljanico levo zavijanje na Ob Ljubljanici , proti Pavšetovi v trojko ali petico , tega se pa več ne spomnim. Mel smo enga, k je mel 120-130kg in on je bil odločilen ...prikaži večn gviht . Mojih takrat 75kg ni kaj dosti prispevalo . Ja in bila je IMV marica , pred 46 leti. Pobral so nas Šiškarji , pa se jim ni sanjalo , da nas peljejo na naš teren Taborja . A o plavalnem tečaju miličnikov za tovarno Rog pa niste slišal ?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:40 26.maj 2020.

      Glej ga legenda.Si slika,svaka čast.... .Kaj je pa glede plavalnega tečaja? In,koliko ste zdaj stari? In še,koliko vas je bilo takrat v kibli? Dva?... .

  • kapibara1 23:10 21.april 2020.

    V Amerika, bi danes svojci na Žalah v vrsti stali..

  • Laznivi 00:36 22.april 2020.

    In sedaj ko so prepiskali gume so te neuporabne ,zakaj niso prepiskali treh glav ki so popolnoma neuporabne nicvrdne,druzbi skodljive.

  • Žurnalček 12:12 22.april 2020.

    Vprašanje MNZ-eju ! V katerem vašem pravilniku piše , da se strelja v gume avtomobila in ne v zločince , ki imajo pri sebi orožje ? Sam to me zanima !

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 01:21 22.april 2020.

    To so taki,ko se pošteni policisti zezajo z njimi, drugi jih pa obveščajo kje bo kakšna preiskava, dajejo podatke o cehovskih kolegih in če imajo prijatelje kje iz naselij tudi o njihovih sosedih. Ponavadi so pa podvrženi pizdarijam tisti na ...prikaži več ić, tako ćivili kot polićaji... .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.